Туристична страховка в Житомирі

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Житомирі

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Продуманий підхід до далекої поїздки незалежно від цілей і тривалості подорожі передбачає наявність медичної страховки. І пов’язано це з високою вартістю послуг лікарів в інших країнах і обов’язковою наявністю такого поліса для перетину кордону.

Страховка для виїзду за кордон у Житомирі

Документ, який гарантує мінімальний або розширений спектр послуг для людини, яка виїжджає за кордон, називається медичним полісом або просто страховкою. Він потрібен для туристичної поїздки, виїзду за кордон з метою навчання або працевлаштування і навіть мандрівникам, що будуть знаходитися в певній країні транзитом.

Що покриває мед. страховка?

Медична страховка для виїзду за кордон у Житомирі може покривати як обов’язкові послуги, так і додаткові по різним типам опцій договору. До базових відносяться:

  • невідкладна амбулаторна і стаціонарна допомога, в тому числі і стоматологічна;
  • транспортування застрахованої особи в необхідну мед. установу;
  • забезпечення ліками, оплату послуг лікуючого лікаря;
  • мед. евакуацію з країни, якщо вона доцільна;
  • репатріацію останків.

При загостреннях хронічних захворювань, пацієнта стабілізують. Це і є основним принципом для іноземних громадян, які прибули за туристичною, студентською або робочою візою.

Туристична страховка в Житомирі може покривати або 30 тис. євро, або 50 тис. доларів в залежності від країни, яку планується відвідати.

Ціна питання

Страховка за кордон в Житомирі залежить від тривалості перебування в певних країнах, вимоги в’їзду у кожної з них, стану здоров’я мандрівника, його віку, цілі поїздок. Наявність свідомо небезпечних типів відпочинку підвищують витрати.

Як оформити страховку для візи в Житомирі?

Про страхування потрібно подумати ще до поїздки (хоча б за 1 добу до неї, якщо віза не потрібна), оскільки оформляється поліс ще в Україні, а не при перетині кордону. Найбільш доступним і зручним є страховка для виїзду за кордон у Житомирі, куплена онлайн.

Туристична страховка в Житомирі автоматично з’являється на електронній пошті страхувальника в форматі PDF. Його висувають в електронному або роздрукованому вигляді, а при бажанні замовляють доставку договору з мокрою печаткою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info