Туристична страховка в Хмельницькому

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Хмельницькому

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Подорожі за кордон іноді можуть бути набагато вигіднішими і дешевшими, ніж туризм по території України. Але для цього в обов’язковому порядку потрібно туристичне страхування. Без такого поліса не вдасться перетнути кордон, тому він є обов’язковим для кожного мандрівника. Пропонуємо розібратися з тим, що таке туристична страховка в Хмельницькому, в чому її особливості, а також розглянемо ціноутворення.

Що таке туристична страховка в Хмельницькому?

Медична страховка для візи або для подорожі по безвізовому режиму забезпечує захист від фінансових втрат, які можуть виникнути в разі проблем зі здоров’ям. До основного списку ризиків відносять:

 • надання медичної допомоги в разі ГРВІ або КОВІД-19;
 • транспортування пацієнта в лікарню;
 • відшкодування збитків, що виникли внаслідок покупки лікарських засобів, виписаних лікарем;
 • надання невідкладної хірургічної допомоги, якщо виникає гостра необхідність;
 • транспортування пацієнта на територію України або в разі летального результату – репатріація останків.

Медична страховка для виїзду за кордон у Хмельницькому може покривати і інші ризики, як наприклад, захист від не вильоту, втрати багажу, отримання травм в разі заняття екстремальними видами спорту.

Страхування виконується на суму в 30 000 євро, якщо планується поїздка по території Шенгенської зони, а також на 50 000 доларів – для подорожі в Америку, Канаду і Австралію.

Скільки коштує страховка для виїзду за кордон у Хмельницькому?

Щоб оформити туристичну мед. страховку в Хмельницькому, не доведеться переплачувати, оскільки вартість формується на основі деяких параметрів:

 • пункту призначення туриста;
 • віку мандрівників, адже у дітей і пенсіонерів підвищується число ризиків;
 • тривалості подорожі, оскільки оформляти на більший термін вигідніше, ніж на менший;
 • кількості ризиків, які покриє поліс.

Щоб отримати туристичну страховку за доступною ціною, досить надати закордонний паспорт.

Де продається страховка для виїзду за кордон у Хмельницькому?

Страховка за кордон в Хмельницькому найбільш зручно і вигідно оформляється через онлайн-ресурс. Цей метод дозволяє порівняти кращі пропозиції від провідних страхових компаній України.

Далі туристу доведеться вказати свої контактні дані, внести оплату. Отримати документ можна на електронку або через Нову пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info