Туристична страховка в Тернополі

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Тернополі

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон в Тернополі – поліс для страхування життя і здоров’я туристів, охочих подорожувати закордоном з метою туризму. Маючи такий документ на руках, можна не хвилюватися про безпеку під час подорожей.

Медична страховка для виїзду за кордон в Тернополі: поняття та особливості

Туристичний поліс – програма мед. страхування мандрівників, яка гарантує захист від фінансових втрат, що пов’язані з наданням медичної допомоги. Список ризиків, які покриваються за медичним полісом:

  • надання швидкої допомоги медичними працівниками;
  • транспортування хворого до медичного центру;
  • відшкодування грошей, витрачених на ліки, які випише лікар;
  • надання невідкладних хірургічних маніпуляцій (при гострій необхідності);
  • доставка хворого в Україну або репатріація його останків.

Також в туристичне страхування вноситься і додаткову кількість ризиків – захист багажу, відшкодування збитків, якщо скасували рейс. Для мандрівників, які планують займатися активними видами спорту, варто включити в страховку захист від ударів і травм різного ступеня тяжкості.

Страховка для виїзду за кордон в Тернополі має бути оформленою на 30 тис. Євро, щоб подорожувати по зоні Шенгену, а також 50 тис. Євро – для виїзду в Австралію, Канаду і Америку.

У скільки обійдеться медична страховка за кордон в Тернополі?

Оформити мед. страховку в Тернополі можна за максимально вигідною ціною. Але підсумкова вартість залежить від:

  • держави, куди турист тримає шлях;
  • віку мандрівників, оскільки маленькі туристи та пенсіонери мають підвищену число ризиків;
  • терміну поїздки (чим довше турист перебуватиме за кордоном, тим дешевше обійдеться страхування);
  • числа ризиків, що будуть покриватися з медичного полісу.

Туристична страховка в Тернополі видається виключно на підставі закордонного паспорту, немає необхідності в додаткових документах.

Де оформляється туристична страховка в Тернополі?

Страховка для візи або виїзду щодо безвізового режиму максимально швидко і зручно оформляється в інтернеті. Можна порівняти пропозиції від різних компаній, визначитися з найбільш підходящим варіантом. Після цього турист заповнює невелику анкету, куди вносити власні дані, вказує електронну адресу. Далі належить сплатити страховку. Поліс відправляється на поштову скриньку або за допомогою Нової пошти.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info