Туристична страховка в Черкасах

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Черкасах

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Туристичне страхування в Черкасах – обов’язкова умова для виїзду з України в будь-яку іноземну країну. Маючи такий поліс, можна убезпечити себе від непередбачених ситуацій і проблем зі здоров’ям, які можуть виникнути.

Страховка для виїзду за кордон в Черкасах: поняття та особливості

Страховка для візи або за режимом без віз оформлюється з метою застрахувати здоров’я мандрівника, а також зможе убезпечити його від фінансових втрат.

Поліс медичного страхування покриває:

  • нещасні випадки, які можуть статися за кордоном;
  • хірургічні втручання, що знадобилися в терміновому порядку;
  • матеріальні засоби, витрачені на покупку ліків, доставку хворого до мед. установи.

Також будуть відшкодовані гроші, витрачені на перевезення туриста в рідну країну, репатріацію його останків.

Додатково страховка за кордон в Черкасах може покривати ризики, пов’язані з заняттям активними видами спорту, втратою багажу, відміною рейсу, необхідністю термінового стоматологічного втручання.

Для оформлення поліса знадобиться тільки закордонний паспорт. Додатково слід пам’ятати про мінімальні суми страхових пакетів – мінімум 30 000 євро при подорожі в Шенгенську зону, а також 50 000 дол. при поїздці в Америку, Канаду або Австралію.

У скільки обійдеться медична страховка для виїзду за кордон в Черкасах?

Медична туристична страховка буде оформлена за вигідною ціною, яка залежить від декількох параметрів:

  • кількості мандрівників;
  • віку туристів;
  • періоду перебування в іноземній державі;
  • пункту призначення.

Також мед. страховка може включати ту чи іншу кількість ризиків, від їх кількості теж залежить остаточна вартість.

Де зробити страховку для виїзду за кордон в Черкасах?

Оформити страховку максимально просто в інтернеті. Можна спочатку прорахувати вартість, порівняти пропозиції кількох компаній. Після заповнення анкети, внесення всіх необхідних даних, проведення оплати, туристична страховка в Черкасах буде відправлена електронною поштою. Також можна замовити паперовий варіант через Нову пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info