Туристична страховка в Сумах

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Сумах

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Суми – місто, розташоване на північному сході України, з населенням близько 300 тис. чоловік. Незважаючи на те, що це гарне місто, де зосереджена велика кількість місць для відпочинку, багато городян вважають за краще відпочивати за кордоном. І це закономірно, адже безвізовий режим з багатьма країнами, включаючи ЄС, суттєво спрощує процедуру підготовки до подорожі, яке може забезпечити не тільки незабутній комфортний відпочинок, а й пізнання нової культури, відкриття для себе досі незвіданих країн.

Якщо питання з оформленням візи для туристичних цілей зараз багато в чому стало неактуальним, то медичне туристичне страхування залишається обов’язковим. У цій статті ми вирішили більш детально розповісти про мед. страховку, її види і правила отримання.

Страховка для виїзду за кордон в Сумах: основні види

Тип мед. страховки при виїзді за кордон залежать, перш за все, від мети поїздки. Існують такі основні її види:

 1. Туристична страховка для візи, що оформлюється для цілей відпочинку за кордоном на кілька днів. Покриває мінімальну кількість ризиків.
 2. Стандартний пакет, який покриває класичний набір ризиків.
 3. Елітний варіант. Дозволяє перебувати за кордоном тривалий час, покриває велику кількість ризиків.

Відзначимо й те, що кожна людина, що відправляється на заробітки, наприклад в Польщу або іншу країну, зобов’язана подбати про медичне страхування. Наявність страховки перевіряється на кордоні разом з іншими документами.

Страховка для візи в Сумах у всіх випадках вважається обов’язковою. Відрізняється вона лише періодом дії і переліком застрахованих ризиків.

Які ризики страхує туристична страховка в Сумах?

Найчастіше громадяни України оформляють туристичну страховку, призначену для страхування ризиків під час подорожі та відпочинку за кордоном. Поліс оформляється на весь період перебування людини за кордоном і страхує певні ризики.

Страховка може покривати як мінімальний перелік ризиків, так і бути розширеною під індивідуальні потреби мандрівника. Оптимальною сумою покриття ризиків вважається цифра в 30 тис. євро, в деяких випадках – її доцільно розширити до 50 тис. євро.

Страховка за кордон в Сумах з мінімальним переліком ризиків покриває витрати, що виникли в таких випадках:

 • необхідність екстреної медичної допомоги,
 • при госпіталізації і лікуванні,
 • репатріація тіла на батьківщину, в разі смерті туриста.

Перелік страхових ризиків може бути істотно розширено. Наприклад, в поліс можна включити надання стоматологічних послуг, страхування багажу і багато іншого.

Медична страховка для виїзду за кордон в Сумах: вартість і оформлення

Ціна поліса залежить від декількох факторів:

 • термін дії страховки;
 • вид страховки;
 • перелік застрахованих ризиків;
 • індивідуальні ризики туриста (для дітей і пенсіонерів страховка буде дорожче, що пов’язано з підвищеними ризиками);
 • націнка агента.

У комплексі ці параметри і формують вартість поліса.

Зробити страховку для виїзду за кордон в Сумах можна, не виходячи з дому. Для цього потрібно скористатися онлайн платформою. Вибравши страхову компанію і заповнивши стандартну форму і всі погодження з менеджерами сервісу, ви протягом 5-10 хвилин отримуєте на свою електронну пошту готовий електронний поліс. Він має таку ж легітимність як паперовий варіант, що видається в офісі страхової компанії. Але при бажанні можна замовити доставку через Нову пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info