Туристична страховка в Чернігові

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Чернігові

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон у Чернігові – друге, про що повинен подумати кожен турист, який купив путівки або квитки за кордон. Такий документ забезпечує впевненість, що в разі проблем зі здоров’ям за межами України, мандрівникові буде надано матеріальну допомогу страховою компанією.

Що таке медична страховка для виїзду за кордон в Чернігові?

Туристична страховка в Чернігові здатна покрити такі ризики:

 • надання невідкладної медичної допомоги, в разі отруєнь, аварій, інших надзвичайних подій;
 • інфекцій, ГРВІ, вірусів;
 • доставку до медичного закладу;
 • втручання хірургічного характеру (в разі гострої необхідності);
 • відшкодування коштів за куплені ліки за виписаним лікарем рецептом;
 • репатріацію останків.

Щоб оформити поліс, слід скористатися тільки закордонним паспортом. Важливо відповідність поліса встановленими лімітами – для країн Шенгену сума покриття повинна бути в межі 30 тис. євро, для поїздок в Канаду, Австралію і США – 50 тис. дол.

Яка туристична страховка в Чернігові підійде?

Страховка за кордон в Чернігові може бути таких варіантів:

 1. Економний. Покриває мінімум ризиків, найчастіше використовується для нетривалих подорожей.
 2. Стандартний. Видається туристам, які будуть мінімум тиждень за межами рідної країни. Включає стандартний набір ризиків.
 3. Елітний. Покриває велику кількість ризиків, дозволяє тривалий час перебувати за межами України.

Окремо в медичне туристичне страхування можна внести додаткові ризики – страховка від не вильоту, від втрати багажу та ін. Спортсменам, які займаються екстремальними видами спорту, слід включити і травми, пов’язані з їх родом занять.

Скільки коштує купити туристичну страховку в Чернігові?

Оформити туристичну страховку для візи або для подорожей по безвізу можна за вигідною ціною. Але остаточна вартість буде залежати від:

 • віку і кількості туристів, які відправляються у відпустку або робочу поїздку;
 • ризиків, їх обсягу;
 • держави, куди прямують туристи;
 • тривалості подорожі.

Пам’ятайте, що мед. страховка повинна бути актуальною по всьому Шенгену.

Де оформляється туристична страховка в Чернігові?

Зручним і швидким методом стане покупка недорогого поліса в інтернеті. На тематичних ресурсах зібрані популярні страхові компанії, що дозволяє уважно ознайомитися з усіма пропозиціями, а потім – визначитися з найбільш підходящим.

Доставляються документи або на відділення Нової пошти у Чернігові, або на електронну скриньку, вказану клієнтом.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info