Туристична страховка в Чернівцях

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Чернівцях

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон у Чернівцях – необхідний документ для виїзду за кордон. Але і при відсутності прямої вказівки на наявність цього документа, потрібно мати при собі такий поліс.

Страховка для візи в Чернівцях

Мед. страховка – тип страхування, безпосередньо пов’язаний з наданням медичних послуг. Але в перелік страхових випадків, при бажанні страхувальника, можуть бути внесені такі пункти як скасування вильоту, втрата багажу та ін.

Які витрати покриває туристична страховка в Чернівцях?

Якщо це туристична подорож, то мандрівникові гарантується:

 • невідкладна амбулаторна і стаціонарна допомога, в тому числі і стоматологічна;
 • оплата ліків і прийом лікарів;
 • евакуацію або репатріацію останків.

Туристична страховка в Чернівцях для любителів екстремального спорту більш розширена в спектрі страхових випадків, як і для вагітних або мандрівників з дітьми.

Скільки коштує медична страховка для виїзду за кордон в Чернівцях?

Ціна туристичної страховки залежить:

 • від періоду перебування за кордоном;
 • кількості країн, запланованих для відвідування (в тому числі і транзитом);
 • віку і стану здоров’я мандрівника;
 • мети поїздки.

Перед оформленням поліса, бажано ознайомитися з вимогами країни, в яку планується візит, щоб врахувати всі нюанси.

Де оформити договір страхування?

Страховка за кордон в Чернівцях може бути куплена виключно на території України до виїзду за кордон. Її дія починається з другої доби після укладення договору.

Оформити поліс швидко і у перевірених страхових компаній допоможе інтернет- ресурс. Переваги співпраці:

 • широкий список страхових компаній;
 • можливість прорахунку витрат на онлайн-калькуляторі;
 • моментальна документа на електронну пошту.

Зберігати і пред’являти документ можна як у форматі PDF на електронних носіях, так і в роздрукованому вигляді. Оригінал з мокрою печаткою вимагають не всі посольства. Але при необхідності його доставлять страхувальнику поштою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info