Туристична страховка в Херсоні

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Херсоні

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон в Херсоні – популярний поліс, без якого відправитися в подорож за кордон не вдасться. Такий документ – обов’язкова умова при виїзді за межі України. Також, якщо оформляється страховка для візи, то медичний поліс теж обов’язково потрібен.

Що таке туристична страховка в Херсоні?

Страховка за кордон в Херсоні забезпечує, що при подорожі за межі України і виникненні проблем зі станом здоров’я, можна не хвилюватися про лікування. Про це подбає страхова компанія. Наявність полісу страхування забезпечує:

 • надання медичної допомоги, якщо турист буде отруєний, підхопить ГРВІ та ін. хвороби, що не несуть хронічний характер;
 • транспортування в поліклініку;
 • хірургічне втручання в невідкладних ситуаціях (наприклад, вирізання апендициту);
 • оплату медичних засобів, які призначає лікар;
 • репатріацію останків.

Медичне туристичне страхування видається на підставі закордонного паспорту мандрівника. Поліс повинен бути в межах законодавчо встановлених норм. Для поїздок в межах Шенгенської угоди сума покриття повинна становити 30 тис. євро, а для подорожей в Австралію, Америку чи Канаду – 50 тис. дол.

Туристична страховка в Херсоні: обираємо оптимальний пакет

Оформлення страхового поліса виконується, виходячи з термінів перебування за кордоном. Найбільш оптимально поділити поліси на три різновиди:

 • Економ. Даний страховий поліс – ідеальний вибір для тих мандрівників, які відправляються на 2-4 дня в робочу або туристичну поїздку.
 • Стандарт. Здатні покривати класичні ризики, тривалість дії – зазвичай тиждень або трохи більше.
 • Еліт. Покриває багато ризиків, стане хорошим вибором для тривалих поїздок.

Часто мандрівники додають ряд додаткових ризиків. Наприклад, найбільш популярний варіант – втрата багажу, скасування рейсу або вильоту. Для екстремальних спортсменів слід включити в страховку захист від різного роду травм.

У скільки обійдеться туристична страховка в Херсоні?

Оформити туристичну мед. страховку коштує недорого, але, якою буде підсумкова ціна, залежить від:

 • того, скільки туристів і якого віку подорожують (пенсіонери і діти мають більше ризиків);
 • кількості ризиків, які будуть покриватися полісом;
 • країни поїздки;
 • тривалості відпустки або робочих подорожей.

Медична страховка для виїзду за кордон в Херсоні повинна бути актуальною по території всієї Шенгенської зони.

Де купити туристичну страховку в Херсоні?

Купити поліс найбільш вигідно через інтернет-ресурс. Такий метод максимально популярний, він економить фінансові кошти і час клієнтів. В онлайн-режимі можна порівняти кілька пропозицій від різних компаній.

Туристична страховка в Херсоні відправляється на електронну скриньку. Також дуже популярний і зручний спосіб – замовити доставку документа на зручне відділення Нової пошти у Херсоні.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info