Туристична страховка в Ужгороді

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Ужгороді

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Мандрівник сам відповідальний за своє життя і здоров’я під час поїздки. Однак якою б пильною не була людина, вона не може всього передбачити. Тому в багатьох країнах обов’язковою є мед. страховка, відмовлятися від якої навіть при звичайній туристичній поїздці і відсутності таких вимог з боку прикордонників, не доцільно.

Навіщо потрібна страховка для виїзду за кордон в Ужгороді?

Страхування є широко поширеною практикою. Страховка для візи в Ужгороді варіативна за метою поїздки, періодом перебування, широтою передбачених страхових випадків.

Це документ, в якому прописані медичні та додаткові послуги, що гарантуються до оплати страховою компанією, умови надання допомоги з телефонами асистуючої фірми. Його необхідно завжди мати при собі (в електронному або паперовому вигляді).

Що покриває туристична страховка в Ужгороді?

Страховка покриває:

  • витрати на лікування (прийом лікаря, вартість ліків) при загостренні хронічних захворювань;
  • необхідності екстреної та невідкладної допомоги;
  • транспортування або евакуацію мандрівника;
  • репатріацію останків.

Туристичне страхування може покривати і втрату багажу, скасування рейсу і інші додаткові послуги.

Вартість

Якість мед. послуг за кордоном часто хвалять за високий рівень професіоналізму, новітнє обладнання та підходи в лікуванні. Ціна на туристичну страховку в Ужгороді формується на основі терміну поїздки, тривалості подорожі.

Де оформляється медична страховка для виїзду за кордон в Ужгороді?

На професійному ресурсі представлені пропозиції виключно ліцензованих компаній, що мають величезний досвід роботи. Широкий спектр розроблених пакетів і доступна вартість дозволять підібрати оптимальні умови співпраці в лічені хвилини.

Куплена на сайті страховка за кордон в Ужгороді моментально опиняється на електронній пошті страхувальника. Поліс зручно зберігати на телефоні або планшеті, замовити доставку поштою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info