Туристична страховка в Запоріжжі

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Запоріжжі

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Обов’язкова медична страховка для виїзду за кордон в Запоріжжі купується як туристами, так і охочими вчитися або працювати за кордоном. Будь-яка поїздка супроводжується потенційною загрозою травм, втратою працездатності в результаті нещасних випадків, можливою смертю громадянина на території інших держав. Тому медичне страхування є одним з основних пунктів в списку вимог, як приймаючої сторони, так і України.

Де потрібно туристична страховка в Запоріжжі?

Для вильоту в Польщу, Чехію, Литву, Австрію, Бельгію, Грецію та інші країни Шенгенської Союзу громадянину України не потрібна віза. Але це не звільняє від мед. страховки.

Також в ряді країн, таких як США і Канада в посольство потрібно віднести страховку для візи, що входить в пакет документів для розгляду навіть при туристичній поїздці.

Що дає страховка за кордон в Запоріжжі?

Страховка гарантує, що людина отримає своєчасну і якісну мед. допомогу при настанні страхових випадків. Ними можуть стати:

 • ДТП або нещасні випадки, в тому числі і при заняттях небезпечними видами спорту або активному відпочинку;
 • загострення хронічних захворювань.

Це стосується як самого лікування в стаціонарі, видачу ліків (або компенсації за них по чеку), так і доставки в мед. установу (або відшкодування вартості проїзду). Репатріація останків також входить в обов’язковий перелік послуг з туристичного страхування. Додаткові функції залежить від бажання самого туриста. До таких належать:

 • стоматологічні послуги при гострого болю або необхідності термінового втручання;
 • супровід дітей при настанні страхового випадку з особою, яка була за них відповідальним.

Туристична страховка в Запоріжжі оформляється і при виїзді з метою отримання безпосередньо мед. послуг в установах за кордоном. Але в такому випадку вона не покриває вартість профільного лікування, однак може виручити при настанні інших непередбачених обставин.

Ціна страховки в Запоріжжі

Страховка для виїзду за кордон в Запоріжжі має певні ліміти виплат. Для Шенгенської зони вони становлять 30 тис. євро. Для Америки і Канади – 50 тис. доларів. Чим ширше спектр послуг, тим дорожчий поліс. Більш доступною вважається туристична страховка в Запоріжжі з франшизою. Це конкретна сума, що не відшкодовується при настанні страхового випадку.

Вартість також детермінована:

 • кількістю застрахованих осіб;
 • віком громадян, їх станом здоров’я (наявність хронічних захворювань збільшує потенційну можливість їх загострення);
 • періодом і локацією;
 • типом відпочинку (поїздка на пляжний відпочинок або серфінг, скелелазіння та ін.).

Важливим фактором вважають коефіцієнт самої компанії-страховика. Зазвичай великі компанії не тільки надійніше, але і можуть собі дозволити надавати більш доступні розцінки.

Де купити туристичну страховку в Запоріжжі?

Оформити поліс можна як в офісі однієї з компаній-страховиків, так і в онлайн-режимі. Все більше мандрівників обирають саме другий спосіб з огляду наявних переваг:

 • економії часу і коштів (калькулятор на сайті дозволяє прорахувати витрати і вибрати найбільш релевантний варіант співпраці);
 • оперативності отримання документа (на електронну скриньку або поштою).

Електронний поліс – офіційний документ, його зручно зберігати в смартфоні, приймається на кордоні і в мед. установах. Якщо в посольство потрібно поліс з мокрою печаткою, страховик оперативно надішле оригінал документа поштою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info