Туристична страховка в Вінниці

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Вінниці

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Щоб вирушити на відпочинок за кордон, обов’язково потрібно туристична страховка у Вінниці. Без цього документа не можна перетнути митницю, а значить – побувати в іноземній державі. Також такий поліс стане захистом мандрівника, якщо з його станом здоров’я щось станеться.

Де потрібна медична страховка для виїзду за кордон у Вінниці?

Туристична медична страховка – назва програми страхування мандрівників. Завдяки цьому полісу можна захистити себе від фінансових втрат у випадку проблем зі здоров’ям.

Туристичне страхування потрібно в Грецію, Литву, Чехію, Туреччину, Албанію і ряд інших країн Шенгену, куди немає необхідності оформляти візу. У ті держави, куди потрібна віза, теж потрібно мед. поліс – Америку, Канаду, Австралію та ін.

Що покриває страховка для виїзду за кордон у Вінниці?

Завдяки такій страховці можна розраховувати на:

 • повернення фінансових втрат при нещасних випадках;
 • відшкодування матеріальних коштів, витрачених на ліки, виписані лікарем;
 • екстрене проведення хірургічних втручань;
 • доставку до медичного закладу і стаціонарне лікування;
 • відшкодування збитків, витрачених на доставку туриста в рідну країну.

Існують і додаткові опції, які можна внести в туристичне страхування:

 • надання стоматологічної допомоги;
 • надання медичних послуг у разі травм, отриманих при активному занятті екстремальним спортом.

Медична страховка для візи повинна бути дійсною на всій території Шенгену. Мінімальний розмір покриття становить 30 000 євро, а при виїзді в Америку або Австралії – 50 000 доларів.

Скільки коштує страховка за кордон у Вінниці?

Те, скільки буде коштувати туристична мед. страховка, залежить від деяких факторів:

 • числа осіб, які страхуються;
 • віку мандрівників;
 • періоду знаходження в іноземній країні;
 • держави, куди відправляються туристи.

Велике значення має число ризиків, вказане в страховому полісі. Можна оформити страховку, вирушаючи в простий готель за системою «все включено» або ж займатися дайвінгом, скелелазінням, серфінгом і ін.

Де зробити страховку для виїзду за кордон у Вінниці?

Купити страховку в Вінниці за вигідною ціною можна через інтернет. Це істотно заощадить час і фінансові кошти. Прорахувати вартість майбутнього поліса можна в онлайн-режимі. Офіційний електронний документ відправляється на емейл або ж по Новій пошті.

Завдяки інтернет-рішенням страховка в Польщу або будь-яку іншу державу стане максимально доступною і вигідною.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info