Туристична страховка в Рівному

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Рівному

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка за кордон в Рівному – важливий документ для всіх мандрівників, які планують відправитися в іноземну державу в туристичних цілях. Завдяки такому документу можна не тільки убезпечити власне здоров’я, але ще і не хвилюватися про проблеми на митниці при виїзді.

Що таке медична страховка для виїзду за кордон в Рівному?

Туристичною страховкою називають програму медичного страхування туристів, яка передбачає захист від матеріальних втрат, пов’язаних з наданням мед. допомоги.

Основні ризики, які покриваються медичним полісом:

 • надання невідкладної допомоги лікарів;
 • доставка хворого до медичного закладу;
 • оплата ліків, куплених за виписаним лікарем рецептом;
 • проведення хірургічного втручання (якщо є гостра необхідність чи загроза життю);
 • репатріація останків.

Додатково можна внести в туристичне страхування та інші ризики – захист багажу, відшкодування збитків в разі скасування рейсу. Для тих, хто займається активними видами спорту, варто включити в страхування і захист від травм і забоїв.

Мінімальний розмір страховки становить мінімум 30 000 євро для подорожі по Шенгенській зоні, мінімум 50 000 доларів для поїздки в Америку, Канаду і Австралію.

Страховка для виїзду за кордон в Рівному: пакети страхування

Туристична страховка в Рівному може бути:

 • Економною. Покриває мінімальне число ризиків і видається на кілька діб.
 • Стандартною. Включає стандартну кількість ризиків. Оформляється зазвичай на тиждень або 10 днів.
 • Елітною. Видається для тривалих подорожей, зазвичай складається з максимальної кількості ризиків.

Важливо, щоб дія страхового поліса була актуальною по всій території Шенгену.

Скільки коштує зробити страховку для виїзду за кордон в Рівному?

Оформити мед. страховку можна за доступною вартістю. Але остаточна ціна залежить від наступних факторів:

 • країни, куди планується подорож;
 • віку туристів, адже у маленьких туристів і пенсіонерів більше ризиків;
 • тривалості подорожі (чим довше, тим дешевше);
 • кількості ризиків, які будуть покриватися страховим полісом.

Може мати форму страховки для візи, так і щодо безвізового режиму.

Де в Рівному купити медичний поліс?

Швидкий і зручний метод покупки туристичної страховки виконується через інтернет. Можна порівняти пропозиції кількох компаній, щоб підібрати найбільш оптимальну. Потім треба буде заповнити анкету з усіма даними, вказати електронну адресу і оплатити поліс страхування. Також можна отримати документ і по Новій пошті.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info