Туристична страховка в Одесі

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Одесі

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон в Одесі – затребуваний документ, без якого не можна подорожувати за межами України. Тому, плануючи поїздку за робочими або туристичними питаннями з Одеси до іноземної держави, знадобиться оформити страховий поліс.

Туристична страховка в Одесі: особливості поліса

Мати медичний поліс знадобиться всім туристам, які прямують за кордон. Такий документ гарантує:

 • надання допомоги при хворобах (ГРВІ, відправлення та ін.);
 • транспортування хворого в мед. установу;
 • надання хірургічного втручання (наприклад, видалення апендициту);
 • купівля лікарських засобів, виписаних лікарем;
 • репатріація останків в разі летального результату.

Для оформлення туристичної медстраховки знадобиться тільки закордонний паспорт. Сума покриття для зони Шенгену повинна становити 30 тис. євро, а поїздок в Америку, Австралію і Канаду – 50 тис. дол.

Яка потрібна медична страховка для виїзду за кордон в Одесі?

Туристична страховка в Одесі може бути декількох форматів:

 • Економ. Оформляється для коротких подорожей на кілька днів.
 • Стандарт. Покриває класичний перелік ризиків, тому використовується для тижневої відпустки, наприклад.
 • Еліт. Оформляється туристами для покриття великого списку ризиків, ідеальний варіант для поїздок на більш ніж 7 діб.

Додатково можуть оплачуватися ризики, які туристи вносять в ту чи іншу страховку. Наприклад, страхування в разі скасування вильоту, втрати багажу та ін.

Скільки коштує страховка за кордон в Одесі?

Те, у скільки обійдеться страховка для візи, залежить від обраного поліса і кількості ризиків, зазначених в документі. Але також на ціну впливає і:

 • вік мандрівників, адже туристичне страхування молодих людей обійдеться дешевше, ніж туристів пенсійного віку;
 • кількість подорожуючих за кордон;
 • тривалість поїздки.

Враховуйте, що медична страховка повинна діяти по території всієї Шенгенської зони.

Де оформляється туристична страховка в Одесі?

Купити туристичну страховку в Одесі можна в онлайн-режимі. Це набагато простіше і зручніше, оскільки гарантує істотну економію часу. На інтернет-майданчиках пропонується вивчити відразу кілька пропозицій, порівняти їх і вибрати найбільш підходящу.

Документ можна отримати на електронну скриньку за кілька хвилин. Також є можливість у відправці поліса через Нову пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info