Туристична страховка в Миколаєві

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Миколаєві

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон в Миколаєві – документ, який знадобиться всім туристам, що подорожують за межами України. Якою б не була поїздка, вона потенційно може супроводжуватися різними ризиками отримання травм, нещасними випадками тощо. Щоб подорож була безпечною, краще оформити поліс медичного страхування.

Туристична страховка в Миколаєві: що це?

Мед. страховка потрібна в усі держави Шенгенської угоди, а також в Америку та Австралію та ін. Завдяки такому полісу можна розраховувати на надання якісної та своєчасної допомоги, якщо настане страховий випадок. До таких відносять:

 • нещасні випадки в результаті активного відпочинку або занять складними видами спорту;
 • дорожньо-транспортні пригоди;
 • ГРВІ;
 • хірургічні втручання, які раптово знадобляться.

За страховим полісом можна розраховувати на терапію в лікарні, покупку лікарських засобів, доставку в мед. установу. Також за медичною туристичною страховкою виконується репатріація останків.

За бажанням туриста до стандартного полісу можна включити:

 • надання стоматологічних послуг;
 • страховка від скасування рейсу і вильоту;
 • супровід дітей, якщо з їх батьками щось трапиться.

За тривалістю дії туристична страховка в Миколаєві буває:

 • Економ, поліси підійдуть для нетривалих поїздок;
 • Стандарт, здатний покривати класичну кількість ризиків, підходить для тижневих подорожей;
 • Еліт, використовується для тривалих туристичних пригод.

Медична страховка для виїзду за кордон в Миколаєві повинна діяти на території всіх країн Шенгенської угоди. Сума покриття становить 30 тис. євро, а для виїзду в Америку та Австралію – 50 тис. доларів.

Скільки коштує страховка за кордон в Миколаєві?

Те, скільки буде коштувати туристичне страхування, залежить від багатьох чинників. Основні:

 • число застрахованих осіб;
 • вік мандрівників, стан їх здоров’я (є чи ні хронічні захворювання);
 • термін поїздки і обрана держава;
 • який планується відпочинок (релакс, подорожі, активні види спорту та ін.).

Ціна може змінюватись і від кількості додаткових ризиків, включених в страховку для візи або для виїзду за кордон.

Де купити туристичну страховку в Миколаєві?

Туристична страховка в Миколаєві легко і просто оформляється в онлайн-режимі. Це суттєво економить час і гроші. На сайті завжди можна прорахувати підсумкову вартість страхового поліса. Отримати документ пропонується на електронну скриньку або ж її можуть доставити через Нову пошту в зручне відділення Миколаєва.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info