Туристична страховка в Луцьку

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Луцьку

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон в Луцьку – затребуваний поліс, який знадобиться всім туристам, які планують подорож в іноземну країну. Без такого документа не вдасться перетнути українські кордони. Якщо планується подорож в країну, де візовий режим, то потрібна страховка для візи.

Що таке туристична страховка в Луцьку?

Туристична мед. страховка дозволить не хвилюватися про стан здоров’я, перебуваючи в іноземній державі. Завдяки такому полісу можна розраховувати на:

 • надання мед. допомоги в разі отруєння, захворювання на ГРВІ, ін. хвороби (в тому числі і КОВІД-19);
 • перевезення хворого до медичного закладу;
 • проведення хірургічних маніпуляцій у разі екстрених ситуацій (наприклад, видалення апендициту);
 • відшкодування грошей на витрачені ліки, виписані лікарем;
 • транспортування тіла хворого або померлої людини в Україну.

Медична страховка оформляється тільки по закордонному паспорту туриста. Важливо, щоб поліс відповідав встановленим лімітам – для виїзду в зону Шенгену – мінімум 30 тисяч євро, для подорожі в Америку, Канаду і Австралію – мінімум 50 тисяч доларів.

Медична страховка для виїзду за кордон в Луцьку: додаткові ризики

Туристичне страхування, крім стандартних ризиків, можуть покриватися і додаткові. Дуже часто мандрівники страхують себе від втрати багажу, скасування вильоту. Також сюди відносять ушкодження відео або фотоапаратури, власних речей туриста.

Для тих, хто займається екстремальними видами спорту, варто убезпечити себе від різних травм, забитих місць і пошкоджень.

Скільки коштує зробити страховку для виїзду за кордон в Луцьку?

Ціна на те, щоб оформити поліс страхування, залежить від:

 • кількості туристів, їхнього віку (адже люди пенсійного віку і діти мають більше ризиків);
 • держави, куди планується подорож;
 • тривалості перебування за кордоном;
 • кількості ризиків, які будуть покриватися за страховим полісом.

Важливо, щоб страховка за кордон в Луцьку була актуальною по території всього Шенгену.

Де в Луцьку купити поліс страхування?

Найбільш вигідною вважається покупка поліса в інтернеті. Цей спосіб займає всього кілька хвилин, економить час і гроші. Таке рішення дозволяє розглянути різні пропозиції від усіх компаній, щоб вибрати найбільш підходящу.

Отримати страховку можна на електронну адресу або ж замовити доставку через Нову пошту на найбільш зручне поштове відділення.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info