Туристична страховка в Києві

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Києві

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Туристична страховка в Києві – обов’язковий документ, що буде потрібен всім мандрівникам, які планують поїздку за кордон. Цей поліс зможе захистити туристів в разі виникнення проблем зі здоров’ям, перебуваючи за кордоном. Тим більше що вартість медичних послуг в іноземних країнах в рази вище, ніж в Україні.

Що таке туристичне страхування в Києві?

Туристична страховка в Києві – офіційний документ, що знадобиться всім українським громадянам, які їдуть на відпочинок в інші держави. Наявність полісу не тільки робить виїзд легальним, але ще і дозволяє отримати ряд медичних послуг:

 • надання допомоги в разі ГРВІ, КОВІД-19, отруєння, інших хвороб;
 • транспортування хворого в мед. установу,
 • хірургічне втручання (в екстрених випадках);
 • репатріацію останків або доставку хворого в Україну.

Також страховка за кордон в Києві гарантує відшкодування фінансових коштів, що були витрачені на покупку ліків, виписаних лікарем за рецептом. Додатково в поліс може включатися стоматологічна допомога, страхування від невиїзду, втрати багажу. Ряд ризиків спеціально призначені для активних відпочивальників, що вважають за краще заняття екстремальними видами спорту.

Страховка для візи в Америку або Канаду повинна бути оформлена на суму в 50 тис. доларів мінімум, а для зони Шенгену досить покриття на 30 тис. євро. Для отримання документа потрібна тільки наявність закордонного паспорта у туриста.

Страховка для виїзду за кордон у Києві: вибираємо оптимальний пакет

Те, яким буде наповнення туристичної медичної страховки, залежить від тривалості подорожі. Поліси можна класифікувати на:

 1. Економ-варіант. Підійдуть для ідеального вікенду за кордоном.
 2. Стандартний. Туристичне страхування для тих, хто їде на 7-10 діб в іноземну державу. Покриває стандартний пакет ризиків.
 3. Елітний варіант. Покриває багато ризиків, стане ідеальним рішенням для тривалої подорожі.

Щоб поїздка була приємною, а виліт – спокійним, краще оформити страховку, що включає максимальну кількість ризиків.

Скільки коштує туристична страховка в Києві?

Те, у скільки обійдеться медична страховка для виїзду за кордон у Києві, залежить від таких параметрів:

 • кількості мандрівників, їх віку, адже у пенсіонерів і маленьких діток зазвичай більше ризиків;
 • списку ризиків, що будуть покриватися за умовами полісу страхування;
 • терміну тривалості поїздки.

Ціна в різних компаніях приблизно на одному рівні, але ось остаточна вартість формується тільки після вибору наповнення і вказівки всіх деталей.

Туристи з Києва повинні оформити мед. страховку, дія якої буде актуальним по всьому Шенгену.

Де зробити туристичну страховку в Києві?

Найбільш вигідним і зручним рішенням стане купити туристичну страховку в Києві, скориставшись послугами онлайн-майданчиків. Таке рішення дозволяє порівняти пропозиції кількох компаній, щоб вибрати найбільш вигідне.

Отримати страховий поліс можна після швидкої онлайн-оплати. Він надсилається електронкою або по Новій пошті.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info