Туристична страховка в Кривому Розі

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Кривому Розі

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон в Кривому Розі – документ, без якого подорож за кордон не буде можливою. Такий поліс не тільки потрібен для виїзду з України, але щоб і убезпечити себе від можливих проблем зі здоров’ям, перебуваючи в чужій країні.

Що покриває медична туристична страховка в Кривому Розі?

Мед. страховка – це документ, який підтверджує, що в разі виникнення певних проблем зі здоров’ям за кордоном, іноземному туристу буде надана медична допомога за тими умовами, що прописані в договорі. Додатково в такий документ вносять скасування вильоту, втрату багажу та ін.

Туристичне страхування покриває:

  • невідкладну медичну допомогу (як амбулаторну, так і стаціонарну);
  • оплату за покупку лікарських засобів, прийом лікарів;
  • доставку хворого в мед. установа або репатріацію останків в Україну.

Спортсмени, які займаються екстремальним видом спорту, можуть включати більшу кількість ризиків в свій поліс. Це стосується і вагітних, маленьких дітей.

Скільки коштує медична страховка для виїзду за кордон в Кривому Розі?

Те, якою буде ціна на туристичну страховку в Кривому Розі, залежить від:

  • часу, який турист планує провести за кордоном;
  • країни, куди прямує мандрівник;
  • віку туристів, їх здоров’я.

Також велике значення має і число ризиків, які будуть покриватися за туристичною страховкою медичного страхування.

Де продається страховка за кордон в Кривому Розі?

Оформити поліс медичного страхування за кордон в Кривому Розі найбільш просто і вигідно в інтернеті. На сайті можна ознайомитися з масою пропозицій від різних компаній-страховиків, прорахувати вартість за допомогою онлайн-калькулятора, отримати страховку для візи або вильоту щодо безвізового режиму на електронну пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info