Туристична страховка в Харкові

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон у Харкові

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Туристичне страхування – важливе питання для людей, які вирушають у подорож. Медстраховка є обов’язковою умовою для виїзду за кордон. Вона убезпечить від зайвих непередбачених витрат під час перебування в іншій країні, і дасть можливість отримати при необхідності кваліфіковану медичну допомогу. На допомогу початківцям мандрівникам ми вирішили детальніше розповісти про цей вид страховок, описати основні аспекти їх дії.

Туристична страховка в Харкові: принцип дії

Будь-яка поїздка пов’язана з підвищеними ризиками, і жителям Харкова, інших населених пунктів країни необхідно постаратися мінімізувати можливі ризики, пов’язані зі здоров’ям.

Це можна здійснити за допомогою медичної страховки для туристів. Страховка для виїзду за кордон у Харкові передбачає можливість застрахувати себе від непередбачених витрат у разі необхідності медичної допомоги за кордоном. Страховка за кордон в Харкові дає можливість отримати якісне медичне обслуговування, яке буде оплачено страховою компанією.

Мінімальний туристичний пакет страховки включає: компенсацію з надання екстреної медичної допомоги, в разі необхідності, госпіталізацію та лікування (оплату необхідних медикаментів), а також репатріацію в разі смерті туриста.

Якщо подорож передбачає заняття екстремальними видами спорту, то доцільно розширити пакет страхових ризиків. Також поліс можна доповнити додатковими опціями, наприклад, застрахувати себе від не вильоту літака або втрати багажу.

Медична страховка для виїзду за кордон в Харкові повинна бути оформлена для всіх членів сім’ї (включаючи дітей), які збираються в подорож.

Скільки коштує туристична страховка в Харкові?

Вартість поліса залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально для кожного окремого випадку. Ціна формується, виходячи з таких параметрів:

  1. Термін дії страховки. Туристична страховка в Харкові повинна покривати весь період перебування людини за кордоном.
  2. Сума покриття ризиків. Мінімальною сумою покриття для європейських країн вважається 30 тис. євро, але її можна збільшити до 50 тис. євро.
  3. Мета поїздки. Розділяють: страховка для візи робочої, туристична, бізнес поїздка і інші.
  4. Вік мандрівника. Людям пенсійного віку і дітям страхування обійдеться трохи дорожче.

Варто враховувати, що, не оформляючи поліс, перетнути кордон не вдасться.

Де зробити туристичну страховку в Харкові?

Купити туристичну страховку в Харкові можна в будь-якій сертифікованій страхової компанії. Для оформлення поліса ми рекомендуємо скористатися онлайн-платформою. Це позбавить від необхідності відвідування офісу страхової компанії, а також заощадить гроші і час.

Електронна туристична страховка в Харкові має таку ж легітимність, як і паперовий поліс. Його можна зберігати в телефоні, при необхідності показати його з екрану телефону. Але також страховий поліс відправляється і через Нову пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info