Туристична страховка в Івано-Франківську

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Івано-Франківську

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Туристична страховка в Івано-Франківську – поліс обов’язкового страхування для всіх, хто планує подорож за межі України. Мати таку страховку необхідно не тільки по законодавству, але і в цілях власної безпеки, перебуваючи далеко від рідної країни.

Що покриває страховка за кордон в Івано-Франківську?

Медичне туристичне страхування необхідно при вильоті або виїзді в іноземні держави. Маючи такий документ, можна розраховувати на отримання належної допомоги медичних фахівців, а також відшкодування всіх збитків при:

 • нещасних випадках, травмах;
 • вірусних захворюваннях (в епоху КОВІД-19 актуально);
 • аваріях на дорогах;
 • термінового хірургічного втручання.

Також туристичний страховий поліс покриє доставку в лікарню, покупку всіх необхідних медичних засобів, повернення останків померлої людини на батьківщину. Додатково можна застрахуватися і розраховувати на надання стоматологічної допомоги, відшкодування збитків від скасування вильоту, загубленого багажу.

За різновидами можна мед. страховки поділити на кілька класів:

 • економ-варіанти для мандрівників, які не планують тривалого перебування за кордоном;
 • стандартні пакети, які покривають всі найпоширеніші ризики і часто оформляються туристами для тижневого відпочинку;
 • еліт – пакети для подорожі на тривалий період, наявності більшої кількості ризиків.

Медичне туристичне страхування має за терміном дії відповідати періоду перебування за кордоном. Важливими є й ліміти покриттів. Для Шенгену – це 30 тис. євро, а для Америки, Канади та Австралії – 50 тис. дол.

Скільки коштує туристична страховка в Івано-Франківську?

Медична страховка для виїзду за кордон в Івано-Франківську обійдеться недорого, але головне – врахувати основні параметри:

 • скільки туристів відправляється в подорож;
 • який вік мандрівників, адже діти і пенсіонери належать до підвищеної групи ризику;
 • тривалість перебування в іноземній країні;
 • вид подорожі – ділова поїздка, відпочинок, екстрим.

Кількість ризиків, що будуть покриватися полісом, теж враховуються при формуванні остаточної ціни.

Де купити туристичну страховку в Івано-Франківську?

Туристична страховка в Івано-Франківську найбільш вигідно купується через інтернет. На профільних ресурсах зібрано велику кількість пропозицій від провідних страхових компаній. Тут можна порівняти ціни і умови, замовити страховку на візу, а також отримати онлайн-прорахунок за допомогою калькулятора.

Страховка для виїзду за кордон в Івано-Франківську, куплена в інтернеті, обійдеться недорого, при цьому істотно економиться час і гроші клієнта. Видається страхування або на електронну адресу, або відправляється на Нову пошту в Івано-Франківську.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info