Туристична страховка в Дніпрі

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон в Одесі

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Для поїздки за кордон обов’язково потрібна страховка. Найчастіше оформляється туристична страховка в Дніпрі через популярність відпочинку за кордоном.

Кому потрібна страховка для виїзду за кордон у Дніпрі?

Із 2017 року Україна є учасником безвізового режиму, що діє в 30 країнах Європи. Зокрема, візи не потрібні для туриста в Польщі, Чехії, Литві, Латвії та ряді країн Шенгенської зони. А ось страховка для візи – подачі документів в посольство, буде потрібно для вильоту в Британії та Ірландії, де діє своя імміграційна політика.

Медична страховка також буде потрібна при необхідності відвідати іноземну країну не для огляду визначних пам’яток, а для роботи або навчання.

Які витрати компенсує медична страховка для виїзду за кордон у Дніпрі?

Туристична страховка в Дніпрі може діяти за кількома програмами. Обов’язковий набір послуг:

  • термінова мед. допомога при загостренні хронічних захворювань,
  • необхідність надання мед. послуг при нещасних випадках і ДТП, в результаті яких громадянин отримав травму;
  • репатріація останків на батьківщину.

Страхова компанія бере на себе відповідальність за доставку в мед. установа (або компенсацію коштів на дану послугу)

Розширений спектр послуг може включати:

  • строкову стоматологічну допомогу;
  • евакуацію дітей, при подорожі з застрахованою особою;
  • юридичну та адміністративну допомогу.

При настанні будь-якого із страхових випадків, застрахована особа або його родич (супроводжуючий) повинен звернутися за номером телефону в полісі. Асистуюча компанія організовує перевезення (доставку до мед. установи), контролює лікування і самостійно домовляється з клінікою про внесення коштів за нього.

Вартість послуг за кордоном досить велика. Тому мед. страховка – практичне вкладення, а не тільки обов’язковий пункт для виїзду за межі України.

Гарантовані суми туристичного страхування і франшиза

Рівень цін на медичні послуги в кожній країні свій. Але для Шенгенської зони покриття встановлено в розмірі 30 тис. євро. А для Америки, Канади, Австралії та низки інших країн – 50 тис. доларів.

Щоб заощадити, можна купити туристичну страховку в Дніпрі з франшизою. Це сума, що не відшкодовується страховою компанією. Зазвичай вона вказується на рівні 100 доларів.

Ціна на туристичну страховку в Дніпрі знаходиться в прямій залежності від віку громадянина, наявності у нього хронічних захворювань, періоду подорожі і кількості країн, які він хоче відвідати.

Де в Дніпрі оформити туристичну страховку?

Ознайомитися відразу з кількома реченнями провідних страхових компаній, порівняти умови і розцінки по калькулятору можна в онлайн режимі. Таке страхування є найбільш вигідним для мандрівника з огляду на швидкість і максимальну доступність, а не тільки прийнятну вартість.

Поліс моментально надходить на електронну адресу страхувальника. Він приймається в такому варіанті при перетині кордонів. А якщо необхідний документ з мокрою печаткою – він доставляється поштою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info