Туристична страховка у Львові

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Страховка для виїзду за кордон у Львові

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для виїзду за кордон у Львові – поліс, без якого не можна відправитися за межі України. Цей документ потрібен при виїзді в іншу країну, щоб не тільки убезпечити себе від різного роду подій, але ще і подорожувати, не порушуючи закон.

Що являє собою туристична страховка у Львові?

Туристичне страхування гарантує, що в разі перебування за кордоном і появи проблем зі здоров’ям, можна не хвилюватися, а тільки скористатися полісом. Завдяки такому документу можна розраховувати на:

 • отримання медичної допомоги в разі отруєнь, ГРВІ та ін. Захворювань, які не мають хронічного характеру;
 • доставку в поліклініку;
 • надання невідкладного втручання хірурга;
 • оплату ліків, які будуть виписані лікарем;
 • репатріацію останків (якщо станеться летальний результат).

Туристична медстраховка оформляється тільки по закордонному паспорту туриста. Дуже важливо, щоб поліс був в межах встановлених лімітів. Наприклад, для країн Шенгенської угоди, сума повинна складати мінімум 30 000 євро, для тих, хто подорожує в Канаду, Америку або Австралії – 50 000 доларів.

Яка потрібна медична страховка для виїзду за кордон у Львові?

Страховка за кордон у Львові оформляється, в залежності від тривалості перебування мандрівника за межами рідної країни. Також значення має і кількість ризиків, які будуть покриватися за пакетом страхування. Умовно поліси можна поділити на 3 види:

 • Економ. Це ідеальний варіант для туристів, які відправляються в Європу на кілька діб.
 • Стандарт. Покриває класичне число ризиків, часто саме її оформляють туристи, які їдуть на 7-8-денну відпустку.
 • Еліт. Покриває велику кількість ризиків, тому підходить для тривалих подорожей.

При бажанні можна додати додаткові опції, щоб убезпечити себе від скасування рейсу, втрати багажу. Спортсменам, які віддають перевагу екстремальним видам відпочинку, також слід включити в поліси страхування додаткові ризики.

Скільки коштує туристична страховка у Львові?

Медична страховка для візи коштує недорого, але остаточна ціна формується, виходячи з додаткових характеристик:

 • кількості та віку туристів, враховуйте, що для пенсіонерів і дітей страхування обійдеться дорожче, оскільки і кількість ризиків у них набагато більше;
 • ризиків, які покриваються за полісом страхування;
 • тривалості подорожі.

Туристам Львова необхідно оформити страховку, яка буде діяти не тільки в країні, куди має бути поїздка, а й на території зони Шенгену.

Де зробити страховку для виїзду за кордон у Львові?

Купити туристичну страховку у Львові за вигідною ціною найбільш зручно через онлайн-ресурс. Це максимально простий і доступний спосіб, який економить гроші і час. В інтернеті можна порівняти пропозиції кількох компаній, щоб визначитися з найбільш підходящим варіантом.

Документ відправляється на електронну скриньку. Можна замовити і доставку поліса на найбільш зручне відділення Нової пошти у Львові.

Туристична страховка у Львові зробить виліт або виїзд за межі України безпечним і законним.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info