Страховка авто в Житомирі

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Житомирі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Автострахування в Житомирі є найбільш затребуваним видом страхових послуг. І це не дивно, адже з кожним роком зростає кількість автомобільного транспорту, і дороги стають все більш завантаженими. У цій статті ми вирішили описати основні види автостраховок, способи їх оформлення.

Страховка авто в Житомирі: основні типи полісів

Страховка на авто три основні типи: обов’язкова, добровільна, а також спеціалізована (оформляється при певних обставинах і необхідності).

Страховка на авто в Житомирі: ОСЦПВ

Поліс є обов’язковим видом страхування. Його оформляють як на вантажний, так і на легковий транспорт, а також причепи. Суть даної страховки авто полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності водія. За полісом винуватця аварії компенсацію отримує постраждала сторона. Відновлення автомобіля винуватця ДТП відбувається за рахунок водія, а не страхової компанії.

Страховка авто в Житомирі: КАСКО

Відноситься до добровільного страхування і має кардинально протилежну спрямованість, ніж ОСЦПВ. За даним полісом, компенсацію отримує саме водій авто, незалежно чи є він винуватцем або потерпілим в аварії. Поліс має широкий спектр покриття ризиків, який включає не тільки аварійні ситуації, а й викрадення машини, пошкодження її внаслідок загоряння, стихійних лих і т.д. Повний перелік ризиків визначається індивідуально для кожного поліса.

Автостраховка в Житомирі: Зелена карта

Цей специфічний поліс призначений для авто, які перетинають кордон інших держав. «Зелена карта» є аналогом ОСЦПВ для машин, що знаходяться за кордоном. Компенсація за полісом винного водія виплачується потерпілій стороні. Дана страховка діє в 48 країнах, більшість яких знаходяться в Європі. Без її наявності можна перетнути кордон цих держав. Варто відзначити, що наявність даного поліса, оформленого на машину, не звільняє її власника від оформлення ОСЦПВ для їзди по території України.

Скільки коштує страховка на машину в Житомирі?

Вартість страховки формується індивідуально для кожного автомобіля. Ціна поліса залежить від багатьох факторів, наприклад, при її розрахунку враховуються:

  • тип полісу, його період дії;
  • характеристики авто;
  • досвід водія і його страховий стаж.

Автострахування в Житомирі також передбачає використання коефіцієнта міста реєстрації машини. Сукупність усіх факторів формує остаточну вартість поліса.

Де в Житомирі оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Житомирі можна, не виходячи з дому. Для цього потрібно скористатися онлайн платформою і оформити електронний страховий поліс. Він має повну легітимність і нічим не відрізняється від паперового варіанту, виданого в офісі страхової. Оформлення онлайн дає можливість істотно заощадити час і гроші при цьому, не втративши нічого в якості.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info