Страховка авто в Чернівцях

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Чернівцях

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Із огляду на постійно зростаючу кількість наземного транспорту, питання автострахування актуальне для багатьох громадян. У цій статті ми вирішили розповісти про основні види страховок на авто в Чернівцях, описати їх основні характеристики.

Страховка авто в Чернівцях: основні види

Нині існує три різновиди полісів автострахування. Один з них – ОСЦПВ, який відноситься до обов’язкового виду страхування і повинен бути оформлений усіма автолюбителями. Два інших (Каско і Зелена карта) оформляються при необхідності. Давайте більш детально розглянемо кожен з полісів.

Страховка авто в Чернівцях: ОСЦПВ

Оформлення даного поліса є обов’язковою умовою для керування транспортним засобом. Поліс оформляється як на легкові, вантажні автомобілі, так і на причепи, які також віднесені до транспортних засобів. Суть поліса полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності водія. У разі дорожньо-транспортної пригоди, за даною страховкою здійснюються компенсаційні виплати потерпілій стороні.

Страховка на авто винуватця ДТП покриває збитки, які він завдав потерпілим. При відсутності поліса всі матеріальні витрати лягають безпосередньо на винуватця аварії, також він буде змушений сплатити штраф за відсутність поліса. Максимальні суми компенсації по ОСЦПВ встановлені законодавчо. В рамках даних сум, виходячи з отриманого збитку, страхова компанія виплачує компенсацію.

Страховка на авто в Чернівцях: «Зелена карта»

З огляду на те, що Чернівці розташовані поблизу від кордону з Румунією, даний вид страховки досить актуальний для жителів цього міста. Суть «Зеленої карти» полягає в страхуванні машин, які перебувають за кордоном. Поліс є аналогом ОСЦПВ тільки для автомобілів, які перебувають за кордоном. Він також страхує автогромадянську відповідальність водія, а компенсацію отримує потерпіла сторона.

Дія «Зеленої карти» легітимна на території 48 країн, серед яких більшість знаходиться в Європі. Перед оформленням страховки, слід дізнатися, чи входить країна відвідування в список держав, на території яких діє даний поліс. В Україні наявність «Зеленої карти» не звільняє від необхідності оформлення ОСЦПВ.

Автострахування в Чернівцях: КАСКО

Страховка оформляється тільки за бажанням власника авто. Вона покриває широкий спектр ризиків, серед яких: пошкодження авто в ДТП, викрадення, загоряння і інші непередбачені випадки. Компенсацію отримує власник машини. Перелік ризиків визначається договором, він може бути мінімальним або розширеним (додаються специфічні для даного транспорту опції).

Вартість страховки на авто в Чернівцях

Вартість кожного поліса розраховується індивідуально. Ціна формується, виходячи з багатьох факторів:

  • враховується вид страховки,
  • термін її дії,
  • параметри автомобіля,
  • страхова історія водія і його стаж водіння.

Також використовуються інші специфічні коефіцієнти.

Де в Чернівцях оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Чернівцях найкраще онлайн. Це безпечно, істотно заощаджує час і дуже зручно. Оформлення займає всього пару хвилин. Готовий електронний поліс пересилається на електронну пошту. Закачавши його на смартфон, він завжди буде під рукою, і в разі необхідності пред’явлення, його можна показати з екрану телефону.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info