Страховка авто в Ужгороді

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Ужгороді

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Ужгород є ключовим транспортним вузлом Закарпатській області. Велике скупчення автотранспорту актуалізує питання підбору надійної страховки.

Страховка авто в Ужгороді: основні види

Існує три основних види страховки авто: КАСКО, ОСЦПВ, а також Зелена карта. Вони мають різну дію, що потрібно обов’язково враховувати при оформленні. Розглянемо їх специфіку більш детально.

Обов’язкова автостраховка в Ужгороді

До обов’язкової для всіх автолюбителів відноситься страховка ОСЦПВ. Суть її полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності водія. У разі аварії за полісом винуватця ДТП здійснюється компенсація збитку постраждалій стороні. Дана страховка на авто компенсує як матеріальні збитки, так і збиток, нанесений здоров’ю і життю людини. Відсутність ОСЦПВ або прострочений поліс є адміністративним порушенням.

Автострахування в Ужгороді для подорожей за кордон

Автомобіль, що виїжджає на територію інших держав, повинен бути застрахований. З огляду на, що ОСЦПВ діє тільки на території України, для зарубіжних поїздок потрібно оформляти Зелену карту. Принцип дії цього полісу схожий з ОСЦПВ, він також є страхуванням автоцивільної відповідальності, компенсацію отримує постраждала сторона. Легітимний поліс на території 48 країн, більшість з яких знаходяться в Європі.

Добровільна страховка авто в Ужгороді

Вирішивши додатково застрахувати свою машину, потрібно вибирати КАСКО. Це автострахування є добровільним. Його особливість полягає в тому, що компенсацію при аварії отримує власник автомобіля (поліса). Також поліс має великий перелік страхових випадків, в який включається не тільки пошкодження авто в разі аварії, але і викрадення, умисне пошкодження, страхування від пожежі і багато іншого.

Скільки коштує страховка на машину в Ужгороді

Вартість поліса індивідуальна для кожного автомобіля. Ціна формується в залежності від таких факторів:

  • вид і термін дії поліса;
  • технічні характеристики авто;
  • стаж водіння і страхова історія власника машини.

Страховка на авто в Ужгороді також передбачає використання коефіцієнта міста (страховка автомобілів зареєстрованих в місті буде дорожче, ніж страхування авто в невеликих населених пунктах). Точну вартість поліса можна розрахувати, використовуючи онлайн-калькулятор.

Де в Ужгороді оформити страховку на машину

Купити страховку на авто в Ужгороді можна, не виходячи з дому. Електронний поліс має таку ж легітимність, як і його паперовий аналог, але надійніше захищений від підробки. Для його оформлення знадобиться всього кілька хвилин. Потрібно просто заповнити форму, вона протягом 5 хвилин узгоджується зі страховою компанією і вже готовий поліс пересилається вам на електронну пошту. Його можна закачати на смартфон або роздрукувати і носити з іншими документами водія.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info