Страховка авто в Сумах

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Сумах

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Суми вважаються великим містом, в якому зосереджена чимала кількість наземного транспорту. Закономірно, що питання страхування авто є досить актуальним для жителів міста. В якості інформаційної підтримки, ми підготували невеликий огляд основних страховок, призначених для автомобілів.

Страховка авто в Сумах: основні види

Автострахування можна умовно розділити на два види: обов’язкове і добровільне. До обов’язкових страховок на авто відносяться ОСЦПВ, «Зелена карта». Добровільне представлено полісом КАСКО.

Страховка на авто в Сумах: ОСЦПВ

Дія даної страховки авто регламентується законом про автоцивільну відповідальність. Суть страховки полягає в тому, що при ДТП, постраждала сторона отримує компенсацію за страховкою винного водія. Винуватець ДТП не отримує ніякої компенсації. Максимальні суму компенсації встановлені законодавчо. Нині вони рівні: 130 тис. грн. – виплата матеріальної шкоди; 260 тис. грн. – виплата збитків, яких вони зазнали внаслідок нанесення шкоди здоров’ю та життю людини.

Зелена карта – страховка авто в Сумах для зарубіжних поїздок

Green Card передбачена для машин, що відправляються за кордон. Є аналогом ОСЦПВ, тільки діє виключно за кордоном. Зелена карта легітимна в 48 країнах, переважна частина яких знаходиться в Європі. При аварії за даним полісом компенсацію отримує постраждала сторона. Ліміти компенсації залежать від країни перебування і їх законодавчо визначених нормативів.

Добровільне автострахування в Сумах: Каско

Дана автостраховка на відміну від попередніх передбачає отримання компенсації саме водієм транспортного засобу. Вона покриває широкий спектр ризиків, серед яких:

  • ризики викрадення авто або його пошкодження третіми особами,
  • збитки від ДТП або від стихійних лих, пожежі і т.д.

Усі страхові опції визначаються індивідуально, виходячи зі специфіки транспорту і необхідності.

Скільки коштує страховка на авто в Сумах?

Для кожного автомобіля вартість поліса формується в індивідуальному порядку. Ціна визначається на основі розрахунку коефіцієнтів. Автостраховка в Сумах передбачає використання таких основних коефіцієнтів:

  • об’єм двигуна машини, її вік і амортизація;
  • стаж водіння власника, його історія страхування;
  • місце реєстрації (кожен населений пункт має свій коефіцієнт, який і використовується при розрахунку поліса).

Крім основних коефіцієнтів, можуть використовуватися також додаткові, які дозволені законом.

Де в Сумах оформити страховку на машину?

Не виходячи з дому, можна купити страховку на авто в Сумах у надійній страховій компанії. Для цього потрібно онлайн оформити електронний поліс страхування. Він має таку ж легітимність, як і паперовий варіант, що видається в офісі страхової. Оформлення поліса займає лічені хвилини, а завдяки дистанційному оформленні, Ви бережете свої гроші і час.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info