Страховка авто в Хмельницькому

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Хмельницькому

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

 

Для жителів Хмельницького автострахування є одним з актуальних питань. Велика кількість легкових і вантажних автомобілів зосереджених на дорогах, вимагають уважного ставлення не тільки до дотримання правил водіння, але і надійної страховки на авто. У цій статті ми вирішили розповісти про основні види страховки авто і надійний спосіб їх оформлення.

Страховка авто в Хмельницькому: основні види

Автострахування в Хмельницькому представлено трьома основними полісами: ОСЦПВ, «Зеленою картою» і Каско. Розглянемо детальніше їх основні характеристики.

Страховка на авто в Хмельницькому: ОСЦПВ

Ця автостраховка є обов’язковою умовою для керування транспортним засобом. Її дія регламентується спеціальним законом про автоцивільну відповідальність. Суть страховки полягає в тому, що вона страхує відповідальність водія. У разі аварії за полісом винуватця ДТП здійснюються виплати постраждалій стороні.

Страховка авто в Хмельницькому: «Зелена карта»

Цей вид страхування призначений для машин, які виїжджають за кордон. «Зелена карта» діє на території 48 країн, більшість яких зосереджено в Європі. Принцип дії поліса такий же, як і ОСЦПВ. Страхується автоцивільна відповідальність водія. Виплати отримує постраждала сторона за полісом винуватця аварії. Сума виплат залежить від встановлених в країні перебування лімітів.

Добровільна автостраховка в Хмельницькому: КАСКО

Даний поліс оформляється на авто тільки за бажанням власника і має добровільний характер. Принципова відмінність страховки – виплати отримує власник автомобіля. Цей поліс захищає саме застраховану машину і не передбачає компенсацію третім особам. Перелік страхових випадків дуже широкий: аварія, викрадення, стихійні лиха, пожежі і т.д.

Ціни на страховку авто в Хмельницькому

Вартість поліса формується індивідуально для кожної машини. На підставі коефіцієнтів, основними серед яких є характеристики авто і стаж водія, формується ціна поліса. Також на ціну впливає вид страховки, терміни її легітимності і т.д.

Де в Хмельницькому оформити страховку на машину

З огляду на обставини, що склалися, пов’язані з пандемією, купити страховку на авто в Хмельницькому найкраще онлайн. Для цього слід скористатися спеціальними онлайн платформами, де вибравши бажану страхову компанію і заповнивши електронну форму, можна придбати поліс протягом декількох хвилин. Онлайн-оформлення гарантує підвищену безпеку поліса від підробки, швидке занесення документа в базу МТСБУ, а також суттєво економить час і гроші.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info