Страховка авто в Чернігові

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Чернігові

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Чернігів – місто з розвиненою інфраструктурою, транспортною розв’язкою. Тому вкрай важливо, щоб поїздки по його території, а також за межами цієї точки на карті, були максимально безпечними і законними. Із другим пунктом допоможе автострахування, яке може бути обов’язковим або добровільним.

Основні різновиди страхування

Страховка авто в Чернігові оформляється усіма водіями, які хочуть не порушувати закон. Обов’язковими полісами вважають «Зелену карту» і «ОСЦПВ». Додатково можна оформити добровільне страхування – КАСКО. Розберемося з основними відмінностями.

Автостраховка в Чернігові ОСЦПВ

Дана страховка авто регулюється на законодавчому рівні. Дія страхового поліса дозволяє водієві, який став винуватцем ДТП, не виплачувати матеріальні засоби постраждалій стороні. Ці обов’язки покладаються на страхову компанію. Розмір покриття:

 • 130 тис. грн. – це, якщо був нанесений матеріальний збиток;
 • 260 тис. грн. – якщо збиток завдали здоров’ю людини.

При цьому відсутність ОСЦПВ у водія автомобіля тягне за собою штрафні санкції. Також важливо і те, що сам винуватець аварії не отримає виплат за автоцивілкою.

Автострахування в Чернігові: Green Card

Плануючи подорож з Чернігова в іноземну країну на власному авто, обов’язково знадобиться Зелена Карта. Це аналог українського ОСЦПВ, має той же принцип дії. Якщо закордоном станеться аварія, тоді на отримання компенсації може розраховувати тільки потерпілий учасник.

Розмір сум по автострахуванню залежить від конкретної країни.

Добровільна страховка авто в Чернігові

Ця страховка на авто дозволить вже і винуватцю аварії отримати фінансові виплати. Список ризиків, які покриваються, досить великий, все визначається індивідуально. До найбільш популярних опцій відносять:

 • ризик викрадення машини, нанесення шкоди зловмисниками;
 • страхування від збитків в разі аварії, стихійного лиха, пожежі.

Повний пакет ризиків формується індивідуально, це залежить від особливостей машини, її використання.

Ціни на страховку авто в Чернігові

Формування ціни відбувається індивідуально. До основних коефіцієнтів, які беруться до уваги, відносять:

 • об’єм двигуна, вік авто;
 • водійський стаж, страхова історія;
 • реєстраційне місце (у кожного населеного пункту цей коефіцієнт індивідуальний);
 • наявність пільг.

При розрахунку вартості КАСКО враховується також кількість доданих опцій.

Де в Чернігові оформити страховку на машину?

Найбільш зручне рішення – купити страховку на авто в Чернігові через інтернет. Можна ознайомитися з кількома реченнями від багатьох компаній. Електронні поліси страхування прирівняні до паперових, їх можна роздрукувати, а й демонструвати в електронному форматі.

Страховка на авто в Чернігові, оформлена онлайн, не тільки убезпечить ваше пересування по країні і за її межами, але ще і заощадить час на всі бюрократичні питання.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info