Страховка авто в Херсоні

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Херсоні

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Автострахування – затребувана послуга в Херсоні, одному з найбільших в Україні портових міст. Це транспортна артерія країни, сконцентрувала в собі великий потік автомобілів. І, природно, даний факт служить причиною, через яку автострахування в Херсоні займає ключові позиції у багатьох страхових компаній, представлених на даному ринку.

Яка потрібна страховка авто в Херсоні?

На даний момент існує кілька видів автостраховок. Їх можна розділити на обов’язкові та добровільні. Перші страхують автогромадянську відповідальність самого водія по відношенню до учасників руху. До них відносяться ОСЦПВ і Зелена Карта. Різниця між ними в локації дії. ОСЦПВ – внутрішня автостраховка в Херсоні, за відсутність якої передбачені штрафні санкції. Вона гарантує компенсацію потерпілим в ДТП в установленому законодавчо розмірі:

 • до 130 тис. грн. при пошкодженні майна (ТС) учасників руху;
 • до 260 тис. грн. при необхідності лікування, нанесенні шкоди життю і здоров’ю людей в результаті події.

Green Card – аналог ОСЦПВ, діючий в 48 країнах світу. Існують і інші види автоцивілки в світі, але саме Зелена карта обов’язкове в державах, які українці відвідують найчастіше (переважно Європа). Без цього виду міжнародного поліса громадянину України не дозволять виїхати за межі батьківщини.

Другий тип страховки на авто – КАСКО і захищає він майнові інтереси безпосередньо власника (водія) машини. Необхідність в такому полісі відповідальні водії і фахівці страхових компаній бачать при наявності:

 • великий потік ТЗ в населеному пункті;
 • дорогій машині;
 • незначного досвіду водіння у водія;
 • бажання убезпечити себе від зайвих витрат в процесі експлуатації авто.

Така страховка на авто в Херсоні забезпечує виплати страхувальнику при настанні таких страхових випадків:

 • ДТП або викрадення ТЗ;
 • пошкодження в результаті стихійних лих або дій третіх осіб.

КАСКО не виключає необхідності в ОСЦПВ, але значно розширює поняття безпечного водіння для самого власника авто.

Скільки коштує страховка авто в Херсоні?

Обов’язкова страховка авто в Херсоні (ОСЦПВ) за тарифами і розцінками страхових компаній не сильно відрізняється з огляду на законодавчої регулювання даного питання. Страховики беруть до уваги:

 • завантаженість транспортом доріг в місті;
 • об’єм двигуна, модель і марка машини.

У плані КАСКО ціна залежить від:

 • ринкової вартості самого ТЗ (марка, модель, рік випуску);
 • досвіду водіння водія (і його безаварійний стаж);
 • статистики по викраденнях і вандалізму в місці локації;
 • широти списку страхових випадків, від яких водій хоче себе убезпечити.

Якщо знайомиться з пропозиціями страхових компаній онлайн на спеціалізованих майданчиках, то можна скористатися калькуляторами і вибрати доступний пакет, що задовольняє потреби страхувальника.

Де в Херсоні можна зробити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Херсоні вигідніше і простіше безпосередньо на сайті. Нівелюється участь співробітника страхової компанії, зацікавленої в продажу за завищеними коефіцієнтами, власник (водій) з легкістю підбере страховку будь-якого типу. Всього кілька хвилин буде потрібно на те, щоб заповнити дані в електронній анкеті і після підписання договору поліс автоматично реєструється в базі МТСБУ і надходить на електронну адресу страхувальника.

Електронна страховка авто узаконена в Україні. Це означає, що поліс з пошти можна роздрукувати або зберігати на гаджетах, що дуже зручно і гарантує велику безпеку документа.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info