Страховка авто в Тернополі

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Тернополі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

 

 

Тернопіль – одне з найкрасивіших міст України, де зосереджена велика кількість цікавих культурних пам’яток, які приваблюють в місто велику кількість туристів. Крім цього, місто є великим транспортним вузлом, що забезпечує великий вантажо- і пасажиропотік. Населення міста становить понад 200 тис. чоловік, і щорічно ця цифра істотно зростає. Жвавий рух на дорогах і постійно зростаюча кількість автомобілів актуалізує питання автострахування. У цій статті ми вирішили детальніше розповісти про основні види страховок на авто, описати їх переваги.

Страховка авто в Тернополі: основні види страхових полісів

На території України діє три основних типи страхових полісів для авто. Розглянемо кожен з них детальніше.

Поліс ОСЦПВ

Це обов’язкова страховка на авто в Тернополі і інших населених пунктах України. Суть поліса полягає в тому, що він страхує автогромадянську відповідальність водія. Без такої страховки не можна керувати автомобілем. У разі дорожньо-транспортної пригоди, поліс покликаний покрити збиток постраждалій стороні. Компенсація за полісом ОСЦПВ передбачена в таких випадках:

  • шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини;
  • матеріальні збитки, внаслідок пошкодження машини.

У першому випадку максимальна сума компенсації становить до 260 тис. Грн., у другому – до 130 тис. грн. В межах цих сум, після проведення експертизи, страхова компанія виплачує гроші потерпілій в ДТП стороні. Дана автостраховка не припускає отримання компенсації винуватцем ДТП на відновлення і ремонт автомобіля.

Поліс КАСКО

Ця страховка авто передбачає страхування саме вашого автомобіля. При аварії страхова компанія компенсує збитки, отримані саме вашим автомобілем незалежно від того, хто винен в ситуації, що сталася. Даний поліс має велику кількість опцій страхування ризиків. Він може забезпечити страхування не тільки в разі викрадення авто або його пошкодження, а й допоможе застрахувати специфічні ризики. Поліс КАСКО відноситься до добровільного страхування і не знімає з водія обов’язки оформлення ОСЦПВ.

Зелена карта

Цей поліс є аналогом ОСЦПВ, чинним закордоном. При виїзді закордон обов’язково потрібно оформляти таку страховку. Діє Зелена карта на території 48 країн, більшість з яких це країни ЄС. Компенсація за даним полісом проводиться тільки потерпілій стороні. Сума залежить від встановлених в даній країні лімітів і ступеня отриманих ушкоджень. Наявність оформленої на машину Зеленої карти не рятує від необхідності оформлення ОСЦПВ.

Скільки коштує страховка на авто в Тернополі?

Вартість страхування розраховується індивідуально для кожного автомобіля. Вона формується в залежності від виду страхового поліса, технічних характеристик автомобіля, водійського стажу власника авто і його страхової історії. Також страховка авто в Тернополі буде включати індивідуальний коефіцієнт міста. За сукупністю всіх коефіцієнтів і формується остаточна ціна.

Де в Тернополі оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Тернополі можна, не виходячи з дому. Для цього на нашому сайті необхідно вибрати страхову компанію і заповнити онлайн заявку. Електронний поліс оформляється протягом 5 хвилин і висилається на електронну пошту. Перевагою електронних полісів є їх оперативне оформлення, а також вони дешевше відсотків на десять від паперових аналогів. Пред’являти їх можна з екрану телефону або, роздрукувавши на принтері.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info