Страховка авто в Вінниці

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Вінниці

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

 

 

Автострахування – ефективний спосіб уберегти себе від значних фінансових витрат під час ДТП, в результаті дії непередбачених надзвичайних ситуацій в результаті пожежі, примх погоди тощо.

Страховка авто в Вінниці, як і на території всієї України і навіть за кордоном, затребувана як у самих автолюбителів, так і у компаній-страховиків, які розробляють оптимально доступні умови для співпраці, щоб залучити більше клієнтів. Ось чому ціна на автостраховку у Вінниці варіативна і при правильному підході буде досить вигідною учасникам угоди.

Автостраховка в Вінниці: види і особливості

Існує 2 види обов’язкових страховок на авто:

 • ОСЦПВ – страхується не саме автомобіль власника, а його відповідальність перед учасниками дорожнього руху;
 • Зелена карта – потрібно у водіїв при виїзді за кордон.

Страховка на авто в Вінниці ОСЦПВ перевіряється патрульною службою та за її відсутність водій сплатить штраф. А в результаті ДТП з вини водія, відшкодування збитків повністю лягає на такого водія. А суми, обов’язкові для відшкодування, значні:

 • по 130 тис. на шкоду майну;
 • по 260 тис. за шкоду здоров’ю або життю учасників руху.

Практика використання обов’язкової страховки авто існує по всьому світу. Одним з найбільш яскравих прикладів є так звана Green Card, що діє на території 48 держав і виконує практично ті ж функції, що і автострахування в Вінниці ОСЦПВ. Ліміти виплат у кожної країни індивідуальні. Зелена карта при виїзді за кордон на своєму авто така ж обов’язкова.

Законодавець також подбав про наявність страховок для самого водія, з вини якого може статися ДТП. Але це вже добровільне право. Називається такий поліс КАСКО, і він поширюється на наступні страхові випадки:

 • пошкодження машини власника поліса в результаті ДТП незалежно від винуватця;
 • нанесення шкоди ТЗ третіми особами при перебуванні авто на стоянці, в результаті природних катаклізмів;
 • викрадення, загоряння.

Вартість КАСКО багато в чому залежить від кількості опцій, що в багатьох страхових компаніях водій може самостійно вибрати.

Скільки коштує страховка на авто в Вінниці?

Страховка авто в Вінниці залежить від її типу, пакета функцій, тривалості дії. Але головними детермінантами є:

 • марка, рік випуску і модель авто;
 • термін актуальності поліса;
 • досвід керування машиною і безаварійний стаж, і вік водія (або власника і групи осіб-водіїв, які користуються даними ТЗ на законних підставах);
 • локація реєстрації ТЗ.

У добровільному страхуванні КАСКО, як і щодо ОСЦПВ можливе розширення числа функцій або обсягу поліса по виплатах, що, відповідно, зумовлює зростання ціни.

Де у Вінниці оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Вінниці вигідніше і простіше в онлайн-режимі, порівнявши ціни різних компаній по калькулятору і вибравши найбільш прийнятний пакет по терміну і наповнюваності послуг. Після укладення договору, поліс автоматично надходить на електронну адресу страхувальника і навіть може не друкуватися, а зберігатися на гаджетах.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info