Страховка авто в Рівному

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Рівному

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Автострахування в Рівному – послуга, яка потрібна для всіх водіїв, що прагнуть їздити на своєму транспортному засобі безпечно і відповідно до законодавства країни. Через Рівне пролягає важлива автомагістраль Київ-Чоп, тому кількість транспортних засобів тут велика. Наявність полісів потрібна, щоб застрахувати себе від матеріальних витрат, а також не порушувати законодавство країни.

Страховка авто в Рівному: основні види

Є кілька різновидів полісів автострахування. Умовно їх поділяють на ті, що оформляються добровільно, і ті, що є обов’язковими. Перші потрібні для страхування автоцивільної відповідальності водія. Сюди відносять ОСЦПВ і Green Card. Перший поліс діє виключно на території України, в той час як другий – у всіх країнах, які є учасниками спеціальної угоди.

ОСЦПВ передбачає отримання виплат потерпілими особами в результаті ДТП. Розміри компенсацій складають – 130 тис. грн., якщо було завдано шкоди транспортному засобу, а 260 тис. грн., будуть виплачені на лікування і відновлення здоров’я постраждалих в аварії. У разі якщо витрати будуть більше, ніж дані суми, тоді знадобиться різницю доплачувати винуватцю дорожньо-транспортної пригоди.

Зелена карта має той же принцип дії, тільки вона актуальна на території 48 країн (переважно – це Європа). Не маючи такого поліса, виїзд за межі України на власному транспортному засобі неможливий.

Не обов’язковим, а добровільним полісом страхування є КАСКО. Даний вид страховки захищає інтереси саме власника автомобіля. Така автостраховка в Рівному актуальна, якщо:

 • в місті велика кількість машин або плануються подорожі в місця, де багато автомобілів;
 • машина дуже дорога або тільки з салону;
 • водій має невеликий досвід водіння;

Також така автостраховка буде погашати збитки при викраденні машини, пошкодженнях зловмисниками, стихійних лихах.

Скільки коштує страховка на машину в Рівному?

Щоб купити страховку на авто в Рівному, слід розібратися з формуванням ціни. Вартість залежить безпосередньо від компаній, де відбувається оформлення. Також до уваги береться:

 • місто, де видається страховка на авто;
 • об’єм двигуна ТЗ;
 • курс валют (при оформленні Зеленої карти);
 • досвід водія, марка і модель авто (при КАСКО).
 • кількість страхових випадків, які будуть внесені в страховку (при КАСКО);

Додатково враховується наявність пільг.

Де в Рівному оформити страховку на машину?

Страховка на авто в Рівному дуже швидко оформляється онлайн. Можна самостійно ознайомитися з пропозиціями компаній, вивчити всі умови, внести потрібні дані в поліс. Відразу після цього відбувається прорахунок вартості, внесення оплати та отримання готового поліса на електронну пошту.

Такий вид страховки авто узаконений в нашій країні. Тому можна самостійно роздрукувати документ або зберігати його версію в гаджеті.

Страховка авто в Рівному через інтернет – швидкий і зручний спосіб отримання потрібного поліса для законної та безпечної їзди на машині.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info