Страховка авто в Полтаві

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Полтаві

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Автострахування в Полтаві – затребувана послуга, зважаючи на наявність, як обов’язкових видів страховок авто, так і прагнення відповідальних водіїв убезпечити себе від зайвих витрат добровільним видом страховки.

Як полягає страховка авто в Полтаві?

Спочатку слід розібратися, яка страховка на авто обов’язкова. До таких видів відносяться:

  • ОСЦПВ;
  • Зелена карта.

По суті, обидва поліса – автоцивілка, тобто спрямовані на страхування автоцивільної відповідальності водія перед іншими учасниками руху. Але різниця в локації:

  • ОСЦПВ діє на території України;
  • Green Card – аналог ОСЦПВ для європейських країн (48 країн, переважно розташованих в Європі) при в’їзді на їх територію на особистій машині.

Таке автострахування гарантує відшкодування збитків постраждалим з вини водія в ДТП. Суми виплат кожна країна прописує самостійно. В Україні для кожного постраждалого норми такі:

  • 130 тис. на відшкодування матеріальної шкоди;
  • 260 тис. при нанесенні шкоди життю і здоров’ю людей.

Ці суми можуть бути збільшені за бажанням страхувальника за невисоку доплату.

Добровільна страховка на авто в Полтаві називається КАСКО і передбачає захист інтересів саме самого водія в таких випадках:

  • викрадення авто;
  • ДТП;
  • пошкодження в результаті дій третіх осіб (хуліганства) навіть при знаходженні ТЗ на стоянці;
  • пожежа, повінь, падіння гілок дерев від сильного вітру, інші стихійні лиха.

При цьому добровільна автостраховка в Полтаві передбачає велику варіативність «наповнюваності» полісів – кількості страхових випадків, від яких водій хоче застрахуватися.

Скільки коштує страховка на машину в Полтаві?

На вартість поліса великий вплив має ряд факторів:

  • марка, модель, рік випуску автомобіля, його технічний стан;
  • трафік в населеному пункті, де зареєстровано ТЗ.

Полтава – найважливіша транспортна розв’язка, через яку, крім машин городян, постійно курсують як легкові, так і вантажні авто. Тому коефіцієнт у більшості страхових компаній відповідний.

Але страховка авто в Полтаві може бути вигідною. Слід проаналізувати пропозиції декількох страховиків на спеціалізованому ресурсі. Це дозволяє вибрати найбільш релевантний тип договору (період, кількість страхових випадків, ціна, сервіс та ін.). У цьому допоможуть онлайн-калькулятори та доступ до всієї інформації, що цікавить з можливістю її неспішного досконального вивчення.

Де в Полтаві оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Полтаві на професійному майданчику не тільки вигідно фінансово, а й більш надійно. Страхувальник має можливість ознайомитися з кількістю виплат за попередній період великих і надійних компаній, прочитати про них відгуки клієнтів.

А набутий поліс автоматично фіксується в базі МТСБУ, де його наявність можна відразу ж перевірити. Електронний варіант договору можна як роздрукувати, так і зберігати на планшеті або телефоні. Обидва варіанти законні і максимально зручні для клієнта.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info