Страховка авто в Одесі

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Одесі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Страховка в Одесі для машини – затребуваний документ для всіх автолюбителів, які планують подорожувати по Україні або по всьому світу на власному транспортному засобі. Для безпечної і законної їзди потрібно мати в обов’язковому порядку два страхових поліси – ОСЦПВ і Зелену карту. Перший вид страхування забезпечує погашення шкоди, заподіяної життю або транспортному засобу потерпілого в ДТП.

Другий – «Зелена карта», яка аналогічна дії ОСЦПВ, тільки за межами рідної країни. Третій вид страхування вже добровільний, він оформляється за бажанням автомобіліста уберегти і своє авто від збитку, випадкових ушкоджень, викрадення, стихійних лих та інших можливих пошкоджень. У цій статті ми детально розглянемо тонкощі оформлення цих страхових полісів в Одесі.

Страховка авто в Одесі ОСЦПВ

Автостраховка в Одесі – обов’язковий вид документа для всіх, хто їздить на своєму автомобілі. Цей поліс дозволяє розраховувати на те, що в разі ДТП, компенсацію постраждалій стороні виплачуватиме не винуватець дорожньо-транспортної пригоди, а компанія-страховик. При цьому лагодження вашого власного авто виконується за ваш рахунок.

Існує регламент на відшкодування збитків, який встановлений на законодавчому рівні:

 • розмір компенсації шкоди, яка завдається людського життя і здоров’ю, становить 260 тис. грн.;
 • розмір компенсації фінансового збитку, який наноситься майну потерпілих, становить 130 тис. грн.

Щоб оформити обов’язкове страхування знадобиться надання українського паспорта або автомобільних прав. Також буде потрібно тех. паспорт або реєстраційне свідоцтво. Ще одним обов’язковим документом є ІПН-код.

Дія страховки авто поширюється протягом 15-365 днів.

Оформлення Зеленої карти

Зелена карта – страховка в Одесі, яка неодмінно буде потрібнао автомобілістам, які самостійно подорожують закордон на власному авто. Це аналогічний варіант ОСЦПВ тільки на міжнародному рівні. У більшості випадків – це європейські держави, які є членами ЄС. Виїжджаючи на територію таких країн, даний поліс є обов’язковим для законного пересування по їх території.

Але, варто розуміти, що Зелена карта не замінює ОСЦПВ, яка є обов’язковим полісом автострахування.

КАСКО – ще один вид автострахування в Одесі

КАСКО – добровільний вид страхування. Він покриває ризики, які будуть стосуватися конкретно пошкодження і збитку транспортного засобу водія. Найчастіше страхують від таких ризиків:

 • викрадення машини;
 • пошкодження при аваріях;
 • пошкодження, отримані на автомобільній парковці;
 • збитки, отриманий в результаті погодних лих.

Можна сформувати досить великий вибір ризиків, які будуть покриватися страхуванням КАСКО. Це залежить виключно від побажань клієнта. Також варто розуміти і те, що наявність добровільного страхування не виключає необхідності оформлення ОСЦПВ.

Скільки коштує страховка на авто в Одесі?

Будь-яка страховка в Одесі має індивідуальну вартість, яка формується, виходячи з різних факторів.

Ціна на оформлення Зеленої Карти формується, виходячи з:

 • категорії ТЗ;
 • періоду оформлення – мінімальна дія – 15 діб, а максимальна – до 1 року;
 • країни, в якій планує переміщатися водій на своїй машині;
 • курсу валют, зафіксованого на момент оформлення угоди.

У даному випадку варто розуміти, що вартість страхування ніяк не залежить від регіону, де оформляється поліс.

Ціна на ОСЦПВ залежить від:

 • місця прописки автовласника;
 • періоду, на який оформляється поліс;
 • тривалості страхування;
 • рівня середньої вантажопідйомності авто.

Вартість ОСЦПВ у різних СК варіюється приблизно на одному рівні.

Те, у скільки обійдеться страховка на авто КАСКО, залежить багато в чому від марки транспортного засобу, року його випуску, кількості опцій, які будуть внесені при оформленні.

Де застрахувати машину в Одесі?

Найбільш простий варіант – виконати автострахування в онлайн-режимі. Це максимально зручний спосіб, щоб в лічені хвилини отримати необхідний варіант страхування на електронну пошту. Але, крім економії часу, це ще й чудова можливість вибрати гарну і перевірену страхову компанію з великого списку.

Купити страховку на авто в Одесі через онлайн-ресурс – це відмінна можливість мати потрібні поліси на свій транспортний засіб, щоб їздити на машині безпечно і за законом.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info