Страховка авто в Миколаєві

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Миколаєві

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Миколаїв – одне з найкрасивіших міст України, що є економічним центром півдня країни. Тож не дивно, що місто постійно розвивається, що призводить до збільшення його населення. Із ростом кількості жителів зростає і кількість автомобілів на дорогах. Це актуалізує питання про безпеку на дорогах, а також про надійне автострахуванні. У цій статті ми вирішили розповісти про основні види страхової авто, їх специфіку.

Страховка авто в Миколаєві: основні види

Автострахування в Миколаєві, як і в інших населених пунктах України, умовно можна розділити на два типи:

  • обов’язкове страхування;
  • добровільне.

До обов’язкового страхування відноситься автостраховка ОСЦПВ, а також «зелена карта», яка потрібна для поїздок за кордон на машині. Добровільним видом страховки на авто є поліс КАСКО. Розглянемо специфіку кожного з полісів детальніше.

Обов’язкова страховка авто в Миколаєві – ОСЦПВ

ОСЦПВ – поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. Суть його полягає в тому, що він при аварії компенсує збитки потерпілій стороні. Наприклад, якщо з вашої вини сталося ДТП, то по вашому полісу буде компенсуватися збитки потерпілим в аварії. Поліс покриває як матеріальну шкоду (відновлення автомобіля), так і шкоду заподіяну здоров’ю та життю людини. Законодавчо встановлені максимальні суми компенсації:

  • матеріальні збитки компенсується в розмірі до 130 тис. грн.,
  • збитки, завдані здоров’ю людини – до 260 тис. грн.

Максимальні обмеження суми періодично переглядаються і збільшуються виходячи з економічної доцільності. В межах цих сум страхова компанія, виходячи обсягу нанесеної шкоди, виплачує компенсацію.

Страховка авто в Миколаєві – Зелена карта

Цей поліс необхідний тим водіям, які подорожують на своєму авто за кордон. «Зелена карта» аналог ОСЦПВ, тільки діючий закордоном. За даним полісом проводиться компенсація збитку потерпілій стороні. Сума компенсації залежить від нанесеного утрати, а також від максимальних значень компенсації, встановлених в стані перебування. На території України наявність «Зеленої карти» не звільняє водія від необхідності оформлення ОСЦПВ.

Скільки коштує страховка на авто в Миколаєві?

Вартість страховки визначається, виходячи з безлічі чинників. Для кожного водія і автомобіля вона буде різною. На ціну поліса впливають такі основні фактори: вид страхового поліса, марка автомобіля і рік його випуску, об’єм двигуна, а також водійський стаж власника авто, його страхова історія. Автостраховка в Миколаєві також передбачає використання спеціальних коефіцієнтів, що залежать від місця реєстрації авто. У сукупності всі ці коефіцієнти формують вартість поліса.

Де в Миколаєві оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Миколаєві можна, скориставшись послугами будь-якої легітимної страхової компанії. Одним із найбільш простих і ефективних рішень при покупці поліса є його оформлення онлайн. Даний сервіс офіційно був запущений ще в 2017 році і має масу незаперечних переваг.

Наприклад, він дає можливість швидко (протягом 5 хвилин) оформити поліс, не виходячи з дому. При оформленні онлайн він відразу стає активним і відображається в базі МТСБУ. Оформлення онлайн позбавляє від необхідності поїздки в офіс страхової компанії, економить час. Даний поліс дешевше, ніж його аналог, оформлений в офісі компанії. Зберігати його можна як в телефоні, так і в роздрукованому вигляді.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info