Страховка авто в Луцьку

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Луцьку

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Автострахування в Луцьку широко використовується водіями, які піклуються про свою безпеку і фінансову стабільністі. Через Луцьк проходить багато важливих магістралей, які з’єднують з сусідніми країнами, тому потік автомобілів завжди досить великий. Та й у самому місті є автовокзал, а у більшості жителів – власні машини. Саме тому питання страхування затребуване.

Яка знадобиться страховка на авто в Луцьку?

Усі види страхування в Луцьку (як і в Україні) можна поділити на обов’язкові та добровільні. Зупинимося на кожному з видів.

ОСЦПВ – страховка на авто №1

ОСЦПВ – поліс, який гарантує, що при настанні аварії, за нанесений матеріальний збиток буде відповідати не винуватець, а його страхова компанія. При цьому, якщо постраждало авто винного водія, то йому виплати не будуть надані. Існують фіксовані розміри виплат за автоцивілкою:

 • не більше 130 тис. грн. за пошкодження транспортного засобу;
 • не більше 260 тис. грн., щоб покрити витрати на лікування потерпілого.

Відсутність ОСЦПВ також тягне за собою штраф.

«Зелена» страховка авто в Луцьку

Green Card – документ, який вважається аналогом ОСЦПВ, тільки його дію поширено за межами України. Іншими словами – всі водії, які виїжджають закордон, повинні оформляти такий поліс. У разі аварії з вини українця, збиток буде покривати компанія-страховик. Розміри виплат фіксуються конкретною країною – учасником угоди.

Добровільна страховка авто в Луцьку

КАСКО – добровільне страхування. Воно працює в першу чергу на захист автомобільного засобу власника поліса. Актуально оформити документ при:

 • дорогому авто;
 • мінімальному досвіді водіння;
 • великому потоці машин.

Страхування покриває витрати при аваріях, викраденні, пошкодженнях машини, екстрених ситуаціях. Оформлене КАСКО не виключає необхідності отримання ОСЦПВ.

Скільки коштує страховка на машину в Луцьку?

Те, якою буде ціна на автостраховку в Луцьку, залежить від ряду факторів:

 • рівня завантаженості дороги;
 • моделі, марки авто;
 • обсягу двигуна;
 • досвіду водіння;
 • кількості страхових випадків (стосується КАСКО).

Вартість автострахування можна прорахувати на калькуляторах, які розташовані на сайтах компаній-страховиків.

Де в Луцьку оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Луцьку найкраще в онлайн-режимі. Можна порівняти кілька пропозицій, щоб вибрати найбільш підходящу. На оформлення автостраховки буде потрібно всього кілька хвилин, після оплати вона відправляється на електронну пошту. Поліс можна роздрукувати або зберігати в електронному форматі.

Страховка авто в інтернеті – максимально зручний спосіб, що дозволяє швидко і легко отримати потрібний документ на свою машину.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info