Страховка авто в Луганську

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Луганську

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Страховка авто в Луганську може бути декількох видів. Обов’язковим є поліс ОСЦПВ, який ще називають автоцивілка, вкладаючи в назву основний функціонал – захист громадян, які постраждали в результаті ДТП. Своєрідною «міжнародною» версією такої страховки на авто є Зелена карта. Вона обов’язкова для перетину в основному кордонів з європейськими країнами на особистій машині. Добровільне автострахування називається КАСКО і має на увазі захист вже безпосередньо інтересів самого власника машини (або водія, що має право керувати цим ТЗ).

Яка потрібна автостраховка в Луганську?

При покупці машини безпосередньо в автосалоні власнику вже потрібна обов’язкова страховка на авто в Луганську. Без неї на виїзді з салону або при першій же перевірці документів патрульною службою буде накладено штраф. А при ДТП винний автолюбитель отримає не тільки штраф, але і обов’язок за свій рахунок відшкодувати збитки постраждалим. Збиток може бути як майнового плану, так і відносно життя і здоров’я пішоходів або інших водіїв. У такому випадку, обов’язкова страховка авто в Луганську гарантує відшкодування за стандартними лімітами:

  • 130 тис. на заподіяну шкоду майну;
  • 260 тис. на лікування або поховання учасника руху.

Не маючи страховки авто, кожному потерпілому винуватець ДТП повинен компенсувати збитки з власної кишені.

Зелена карта – автостраховка, без якої водія на його машині просто не пропустять через кордон. І хоч ліміти відшкодування у кожної з 48 країн договору свої, ризикувати і сподіватися, що у мандрівника досить особистих коштів в Європі не стануть.

Добровільне автострахування в Луганську вибирають власники дорогих машин, недосвідчені автолюбителі і просто відповідальні громадяни, що прагнуть захистити своє майно від:

  • крадіжок і вандалізму;
  • ДТП;
  • стихійних лих, пожеж та інших потенційно можливих факторів ризику.

Водій має можливість вибрати певні пункти наповнюваності договору, по суті, розширюючи або звужуючи його дію.

Скільки коштує страховка на машину в Луганську

Якщо є необхідність або просто бажання купити страховку на авто в Луганську, заощадивши кошти, то краще вибирати великих і перевірених гравців. Крім надійності, вони забезпечують найкращу ціну за свої послуги.

Вартість на ОСЦПВ і Зелену карту не настільки варіативна як на КАСКО, але безпосередньо залежить від коефіцієнта, що кожна страхова компанія самостійно встановлює для покриття своїх ризиків.

Придбання Зеленої карти на авто в Луганську передбачає чітке визначення кількості країн, запланованих для відвідування і термін перебування.

При підборі поліса КАСКО на перший план вийдуть вік і стаж водія, тип і марка машини, рік випуску, широта послуг.

Де в Луганську оформити страховку на машину?

Застрахувати автомобіль зручніше і вигідніше в онлайн-режимі, скориставшись професійною платформою, де розміщені пропозиції від провідних компаній, з калькуляторами для визначення орієнтовної вартості. Моментально поліс надходить як в базу МТСБУ, так і на пошту клієнта.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info