Страховка авто в Києві

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Києві

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Київ – столиця України, через яку проходить багато важливих магістралей, що об’єднують різні регіони країни. У самому місті траси також насичені машинами, тому вкрай важливо оформити страховку на транспортний засіб, щоб не хвилюватися про можливі аварії та інші непередбачені ситуації на дорозі.

Автострахування в Києві: список основних видів

Автострахування умовно ділять на обов’язкове і те, що виконується водіями добровільно. Обов’язкові автостраховки – ОСЦПВ і Green Card. А добровільний вид поліса – КАСКО.

ОСЦПВ – найпопулярніша страховка на авто в Києві

Це поліс, який страхує автогромадянську відповідальність кожного водія. Іншими словами – сторона, яка постраждала в ДТП, отримує відшкодування по страховому полісу водія-винуватця дорожньо-транспортної пригоди. При цьому водій, який став винуватцем цієї ситуації, не отримує ніяких відшкодувань.

Максимальний розмір компенсації за надання матеріальних збитків – 130 000 грн., а за збитки, отримані в результаті пошкоджень життя і здоров’я людини, доведеться виплатити 260 000 грн. Крім того, відсутність у водія ОСЦПВ тягне за собою штрафні санкції.

Green Card – страховка авто в Києві для виїзду за кордон

Дана страховка авто обов’язково потрібна всім, хто планує поїздку за кордон. За принципом дії її можна порівняти з ОСЦПВ, ось тільки дія поширюється виключно при перебуванні закордоном. Наявність Зеленої карти актуальна в 48 державах, велика частина з них територіально розташована в Європі.

У разі аварійної ситуації за даною страховкою виплати буде отримувати сторона, яка постраждає. Ліміти виплат формуються в кожній державі окремо, це все фіксується в законодавстві.

КАСКО – добровільна страховка авто в Києві

Дана автостраховка передбачає, що компенсацію отримає водій автомобільного засобу. Поліс покриває багато ризиків, наприклад:

  • викрадення автомобіля;
  • пошкодження транспортного засобу хуліганами;
  • збитки, отримані в результаті ДТП, пожеж, стихійних лих.

Кількість страхових опцій визначається водієм індивідуально, залежно від власних можливостей і побажань.

Вартість страховки на авто в Києві

Ціна на страховку на авто визначається індивідуально. Вартість залежить від:

  • типу авто, його моделі, року випуску, об’єму двигуна;
  • стажу водія, його страховий історії (не у всіх видах страхування);
  • місця, де зареєстрований автомобіль (адже у кожного населеного пункту власний коефіцієнт, який залежить від населеності, стану доріг і т.д.).

При оформленні страхування КАСКО до уваги береться також і кількість страхових випадків, які будуть покриті. Прорахувати підсумкову вартість можна за допомогою онлайн-калькуляторів, які розташовані на сервісах для оформлення страхування онлайн.

Де в Києві оформити страховку на машину?

Автостраховка в Києві легко і просто оформляється в онлайн-режимі. Такий спосіб істотно заощаджує час клієнта, оскільки йому не потрібно нікуди йти, а досить відвідати інтернет-ресурси. Крім того, при онлайн оформленні можна не поспішати з вибором компанії-страховика, а детально ознайомитися з рейтингами, прочитати всі відгуки про ту чи іншу фірму.

Дія електронного полісу страхування починається відразу ж після оформлення на сайті. Вартість такого документа зазвичай трохи менше, ніж при видачі в офісі. Документ можна як роздрукувати, так і завантажити на смартфон.

Купити страховку на авто в Києві через інтернет – швидкий і зручний спосіб, щоб отримати впевненість в їзді на власному транспортному засобі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info