Страховка авто в Кривому Розі

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Кривому Розі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Страховка авто в Кривому Розі – і особистий обов’язок відповідальних водіїв, і банальна необхідність, зважаючи на наявність безліч факторів, що можуть бути зараховані до страхових випадків і вимагати фінансових вливань з боку власника машини.

Види і особливості страховок

Кривий Ріг є досить великим містом з насиченим трафіком. Автостраховка захищає учасників руху від ДТП і непередбачених ситуацій. Але потрібно розуміти різницю між різними видами полісів. І в першу чергу – це стосується обов’язковості тієї чи іншої страховки на авто.

Відповідно до законів України, кожен автолюбитель зобов’язаний мати при собі поліс ОСАГО. Це т. звана автоцивілка, що захищає інтереси інших учасників руху в разі ДТП з вини страхувальника. Якщо ДТП сталося, а поліса у водія не виявилося, то він буде зобов’язаний сплатити не тільки штраф, але і компенсацію:

 • до 130 тис. грн. при пошкодженні майна;
 • до 260 тис. грн. кожному потерпілому, якщо заподіяна шкода життю і здоров’ю людей.

Є можливість посилити даний вид автострахування, розширивши ліміти виплат за невелику доплату.

Якщо ж водій планує виїзд за кордон на своєму авто, то йому буде потрібно Зелена карта або ж інший міжнародний аналог. Найчастіше оформляють саме Green card, дія цього полісу в 48 (переважно європейських) країнах, які українці поміщають масово. У кожній з цих країн діють свої ліміти виплат потерпілим в ДТП. Але принцип дії однаковий і спрямований на обов’язкове надання допомоги постраждалим.

Добровільна страховка на авто в Кривому Розі також вельми популярна. КАСКО захищає від цілого спектра страхових випадків:

 • ДТП;
 • викрадення;
 • пошкодження внаслідок хуліганських дій, сейсмічної активності, негоди;
 • пожежа і потоп і ін.

Кількість і вид страхових випадків по страховці авто КАСКО можна підібрати самостійно.

Скільки коштує страховка на машину в Кривому Розі?

Автострахування в Кривому Розі може бути вигідним. Вартість залежить як від об’єктивних, так і від суб’єктивних факторів. До перших відносяться марка і модель автомобіля, рік випуску. До других:

 • водійський стаж та вік власника, і всіх водіїв для даного ТЗ;
 • статистики по конкретних видах страхових випадків в місті;
 • сама страхова компанія, е надійність і тривалість роботи на ринку.

І якщо обов’язкові види автостраховок в Кривому Розі регулюються багато в чому законодавчо (з невеликою поправкою на коефіцієнт, що встановлює компанія-страховик), то розрив в ціні по КАСКО у багатьох компаній значний.

Де в Кривому Розі оформити страховку на машину?

Страховка авто в Кривому Розі пропонується як основна послуга багатьма страховиками. Виділити серед них найбільш надійних партнерів можна, проаналізувавши дані за попередній період за кількістю зафіксованих страхових випадків і клієнтів в цілому, сумам виплат, широті сервісного обслуговування і прорахувавши реальні ціни на поліс. Зручніше за все – зробити на спеціалізованому майданчику в онлайн-режимі, де вже підібрані найбільш надійні великі, а головне – ліцензовані в Україні гравці страхового ринку.

Купити страховку на авто в Кривому Розі вигідно і зручно через інтернет. Немає необхідності витрачати час на відвідування офісів страховиків, а електронний поліс автоматично після укладення договору надходить в базу МТСБУ і на пошту страхувальника. Його можна і роздрукувати, і надавати на гаджетах зацікавленим особам (при перевірці документів або настання страхового випадку).

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info