Страховка авто в Кропивницькому

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Кропивницькому

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Автострахування в Кропивницькому – затребувана сфера, оскільки кожен власник транспортного засобу повинен мати страховку, щоб законно і безпечно пересуватися по Україні або за її межами. Кіровоград (так раніше називався Кропивницький) є центральним містом України, тому транспортна розв’язка тут досить хороша і важлива для країни. Давайте розбиратися з особливостями оформлення автостраховок для автолюбителів.

Яка потрібна страховка авто в Кропивницькому?

Страховка авто в Кропивницького може бути двох видів – обов’язковою та добровільною. Перший варіант полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності безпосередньо водія транспортного засобу по відношенню до інших учасників руху.

Обов’язкове страхування – ОСЦПВ і Green Card. Автоцивілка страхує відповідальність водія тільки під час поїздок по території України. Якщо такого поліса при собі не буде, тоді виписують штрафи. При наявності ОСЦПВ відшкодовувати збитки потерпілим при ДТП буде страхова компанія. Суми страховок складають:

 • 130 тис. грн., якщо збиток був нанесений транспортному засобу учасників руху;
 • 260 тис. грн., якщо буде потрібно лікування в результаті нанесення шкоди людському житті і здоров’ю.

Green Card має точно такий же принцип дії, тільки Зелена Карта актуальна виключно за межами країни. Дію такого документа затверджено на території 48 країн. Не маючи цього полісу, перетнути кордон України неможливо. Розміри виплат по «Зеленці» залежать від конкретної країни, це контролюється на законодавчому рівні.

Добровільним видом автострахування вважається страховка на авто в Кропивницькому КАСКО. Цей вид полісів оформляється при бажанні убезпечити безпосередньо власний автомобіль. Найчастіше до КАСКО вдаються при:

 • величезному потоці ТС в місті;
 • купівлі дорогого авто;
 • невеликому досвіді водіння.

Така страховка покриває багато ризиків, серед яких:

 • викрадення машини;
 • підпалювання авто;
 • пошкодження третіми особами або стихійними лихами.

Купівля КАСКО є додатковим варіантом, вона не замінює ОСЦПВ.

Скільки коштує страховка на машину в Кропивницькому?

Купити страховку на авто в Кропивницькому у різних страхових компаній можна за приблизно однаковими цінами (за винятком КАСКО). Основні моменти, що впливають на остаточну вартість:

 • рівень завантаженість доріг в тому чи іншому місті;
 • обсяг двигуна, марки і моделі машини;
 • терміну дії поліса.

При КАСКО враховується ще досвід водія, рік випуску авто, кількість страхових випадків, які будуть покриватися страховкою.

Щоб розуміти, у скільки обійдеться страховка на авто, можна скористатися онлайн-калькуляторами, які є на сайтах СК.

Де в Кропивницькому оформити страховку на машину?

Страховка авто в Кропивницькому дуже просто і зручно оформляється через інтернет. Можна вибрати і порівняти пропозиції від кількох страхових компаній, зупинившись на найбільш вигідному. Поліс в лічені хвилини відправляється на електронну пошту, його навіть не потрібно роздруковувати, достатньо завантажити на телефон.

Автостраховка в Кропивницькому коштує недорого, забезпечить комфортне і безпечне пересування по Україні.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info