Страховка авто в Харкові

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Харкові

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

 

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Автострахування в Харкові

Автострахування в Харкові відноситься до найбільш затребуваних послуг для населення і бізнесу. Для автолюбителів на ринку страхових послуг є три види страхування. Перший – це ОСЦПВ, який представляє собою законодавчо обов’язковий вид страхування автоцивільної відповідальності. Другий вид – так звана «Зелена карта», що представляє собою обов’язкове страхування автомобілів, що прямують в інші країни. І останнім видом страхування є автостраховка КАСКО, яку оформлюють на добровільній основі. Давайте більш детально познайомимося з особливостями кожного з представлених видів страхування і особливостями їх оформлення в Харкові.

Поліс ОСЦПВ

ОСЦПВ страховка авто в Харкові, як ми вже згадували, є обов’язковим документом для всіх автолюбителів. Відсутність даного поліса є адміністративним порушенням, що тягне за собою штрафні санкції. Характерна особливість даної страховки на авто полягає в тому, що в разі ДТП вона гарантує отримання компенсації збитку потерпілій стороні. Наприклад, якщо з якихось обставин Ви стали винуватцем аварії, то за Вашої діючої страховки авто, страхова компанія виплатить компенсацію постраждалій стороні. При цьому свою машину Ви будете чинити за власний рахунок.

Законодавчо встановлена максимальна сума виплат за полісом ОСЦПВ становить:

  • для компенсації шкоди, заподіяної життю та здоров’ю потерпілої сторони – 260 тис. грн .;
  • для компенсації матеріального збитку, нанесеного майну потерпілих – 130 тис. грн.

У межах цих сум, після оформлення всіх документів, а також аналізу характеру пошкоджень, страхова компанія виплачує компенсацію.

 Зелена карта

Це автостраховка в Харкові для тих автолюбителів, які збираються за кордон. Зелена карта являє собою аналог ОСЦПВ, тільки міжнародного зразка. Діє даний вид страховки для відвідування близько 48 країн світу, серед яких більшість – це країни Європейського Союзу. При в’їзді на територію цих країн наявність такого поліса автострахування обов’язково. Як і у випадку з ОСЦПВ, компенсація проводиться тільки потерпілій стороні, а сума залежить від встановлених в даній країні лімітів і ступеня отриманих ушкоджень. Важливо пам’ятати, що зелена карта працює тільки за межами України, і вона ні в якому разі, не може замінити поліс ОСЦПВ всередині країни.

КАСКО – добровільна страховка авто в Харкові

Особливістю КАСКО є те, що вона покриває великий перелік ризиків, пов’язаних зі станом автомобіля саме власника. Даний поліс може покрити ризики від угону авто, пошкодження його в випадку аварії або пошкоджень, отриманих на стоянці, інших місцях. Спектр застрахованих ризиків досить широкий і вибирається, виходячи з побажань власника транспортного засобу. Така страховка авто в Харкові допоможе убезпечити від непередбачених витрат, пов’язаних із ремонтом власного автомобіля. Відзначимо, що наявність КАСКО не рятує власника машини від необхідності оформлення поліса ОСЦПВ.

Скільки коштує страховка на авто в Харкові?

Вартість страхового поліса будь-якого з представлених видів розраховується в індивідуальному порядку для кожного автовласника. Вона залежить від багатьох чинників, серед яких основними є: марка та рік випуску авто, об’єм двигуна, стаж водіння і страхова історія водія, наявність франшизи і т.д. Також одним з факторів, що впливає на ціну поліса, є його форма. Електронні страховки обходяться дешевше, ніж поліси, оформлені безпосередньо в офісі страхової компанії. Розрахувати точну вартість поліса допоможе онлайн-калькулятор, розташований на сайті страхової компанії.

Де в Харкові оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Харкові найбільш вигідно через онлайн-площадки. Таке рішення дозволяє без проблем отримати електронний варіант бажаного поліса, не виходячи з дому. Це максимально доступний і швидкий спосіб для гарантії безпечної їзди на своєму автомобілі.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info