Страховка авто в Дніпрі

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Дніпрі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Дніпро, яке до 2016 року називалось Дніпропетровськом, є четвертим за величиною містом України. Це місто з населенням близько мільйона, є «індустріальної Меккою» країни, де зосереджена велика кількість великих промислових підприємств. Закономірно, що розвиток міста пов’язаний з постійно зростаючою кількістю транспортних засобів, що актуалізує питання необхідності пошуку і оформлення надійної страховки. У цій статті ми детально опишемо основні види страховок на авто, розповімо про їх характерні особливості.

Страховка авто в Дніпрі: основні види

Автострахування є одним з найбільш затребуваних продуктів страхових компаній, тому для задоволення потреб клієнтів дана послуга постійно вдосконалюється. Страховка авто в Дніпрі має три основні різновиди: Автоцивілка, Каско і «Зелена карта». Розповімо детальніше про кожен з видів поліса.

Автостраховка в Дніпрі: ОСЦПВ

Дана страховка авто є обов’язковою для всіх власників транспортних засобів. Її суть полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності водія. Призначений поліс для компенсації шкоди потерпілій при дорожньо-транспортній пригоді стороні.

За полісом винного водія страховою компанією здійснюються виплати потерпілим. У разі відсутності у винного водія чинного поліса, всі витрати по компенсації збитків повністю лягають на його плечі, а також він платить штраф за відсутність страховки.

З огляду на те, що дія страховки законодавчо регламентується, на державному рівні визначено і максимальні суми компенсації. Нині, компенсація матеріального збитку (пошкодження машини або іншого майна) обмежується сумою до 130 тис. грн. Виплати по компенсації збитку, нанесеного здоров’ю та життю людини, можуть досягати 260 тис. грн. Остаточна сума виплат визначається страховою компанією після експертизи і встановлення обсягів реально отриманих ушкоджень.

Страховка авто в Дніпрі: Каско

Ця автостраховка відноситься до добровільного виду страхування. Власник автомобіля сам вирішує, чи потрібен йому захист у вигляді Каско, чи ні. Суть поліса полягає в страхуванні ризиків, які загрожують саме його авто. До переліку застрахованих ризиків входить:

  • страхування від викрадення,
  • пошкодження отримані при аварії, стихійних лихах, пожежі і т.д.

Власник авто сам вибирає перелік ризиків, які він вважає найбільш важливими для себе. У разі пошкодження, страхова компанія відшкодовує збиток саме власнику автомобіля, а не третій стороні.

«Зелена карта» – поліс для тих, хто збирається за кордон

Даний вид страхування призначений для поїздок на власному транспорті за кордон. «Зелена карта» діє на території 48 країн, серед яких більшість зосереджено в Європі. Дія «Зеленої карти» аналогічна ОСЦПВ, вона страхує автогромадянську відповідальність водія. Компенсація виплачується потерпілій стороні. Сума компенсації залежить від лімітів, встановлених в країні перебування, а також від реально завданих пошкоджень.

Наявність даного поліса не дає право водієві їздити без страховки ОСАЦВ на території України.

Скільки коштує страховка на авто в Дніпрі?

Вартість будь-якого поліса страхування розраховується індивідуально, виходячи з параметрів автомобіля, місця реєстрації машини, типу страховки, а також водійського стажу і його страхової історії. Варто зазначити, що для молодих автолюбителів поліс обійдеться дорожче, що пов’язано з підвищеними ризиками, що генеруються недосвідченістю водія. Окремі категорії громадян мають право на отримання знижок при оформленні договорів, а також страхові компанії проводять акції, знижуючи ціну своїх послуг, що допоможе заощадити при покупці поліса.

Де в Дніпрі оформити страховку на машину?

З огляду на те, що більшість офісів нині переведені на дистанційний режим роботи, купити страховку на авто в Дніпрі можна онлайн. Електронний страховий поліс є законодавчо дозволеною формою страховки, яка має ряд істотних переваг.

Перше – він більш захищений від підробок, друге – його оформлення займає близько 5-10 хвилин і, що найголовніше – не потрібно кудись їхати і стояти в черзі. За допомогою інтернет платформи можна вибрати відповідну страхову компанію, заповнити всі необхідні форми і після оплати послуги отримати поліс на свою електронну пошту. При необхідності поліс можна пред’явити, вивівши його на екран свого смартфона, або попередньо роздрукувавши його на принтері.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info