Страховка авто у Львові

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

 • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
 • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
 • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину у Львові

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

Страховка на авто у Львові – спосіб безпечно пересуватися по Україні і за її межами. Погодьтеся, кожен законослухняний автомобіліст зобов’язаний оформляти страхування автомобіля, щоб мати можливість вільного переміщення по всій Україні або в інші країни.

Обов’язкові страховки, без яких не обійтися жодному автомобілісту, це ОСЦПВ і Зелена карта. Перший поліс потрібен для вільного пересування по Україні, а другий – для виїзду за кордон.

Також затребувана і добровільна страховка авто, яка зможе покрити всі витрати водія на ремонт власної машини, в разі дорожньо-транспортної подорожі.

Страховка на авто у Львові – ОСЦПВ

ОСЦПВ – автострахування у Львові, яке потрібно на законодавчому рівні. Без такого поліса жоден автомобіліст не має права сідати за кермо. Таке страхування гарантує, що при настанні дорожньо-транспортного випадку, всі витрати, які потрібно покрити потерпілому в аварії, будуть покладені на компанію-страховика. Ремонт автомобіля винуватця аварії не покривається полісом ОСЦПВ.

Розмір, збитків, які потрібно погасити в разі ДТП:

 • 260 000 грн. – за шкоду, завдану особистого здоров’я потерпілого, його життя;
 • 130 000 грн. – за фінансовий збиток, який був нанесений майну потерпілого.

Процедура оформлення такої страховки виконується за кількома документами – паспортом водія, автомобільними правами. Будуть потрібні для отримання ОСЦПВ і реєстраційне свідоцтво на машині або тих. паспорт. Також обов’язковий документ – ІПН.

Актуальність страховки ОСЦПВ – від 15 діб до 1 календарного року.

Зелена карта – ще одна автостраховка у Львові

Якщо планується подорож зі Львова в Європу, то обов’язкова умова – завчасно придбати Зелену карту. Ця страховка на авто, що за дією нагадує ОСЦПВ, ось тільки її дія поширюється виключно за кордоном.

Дана страховка не зможе замінити страховку ОСЦПВ.

Страхування КАСКО

Страховка авто у Львові КАСКО є добровільним варіантом поліса, який захищає машину безпосередньо водія, який оформляє страхування. Найбільш поширені ризики, що покриваються за даним полісом:

 • викрадення транспортного засобу;
 • пошкодження машини внаслідок аварій;
 • нанесення автомобілю шкоди на парковці;
 • збитки внаслідок стихійних лих.

Список ризиків формується під запити кожного водія індивідуально.

Скільки коштує страховка на авто у Львові?

Будь-яке страхування, розраховується, виходячи з певних чинників. Наприклад, ціна ОСЦПВ формується на основі:

 • місця, де прописаний автовласник;
 • терміну дії страховки;
 • обсягу двигуна машини.

Вартість автостраховки ОСЦПВ приблизно однакова у всіх страхових компаній, прорахунок ціни можна зробити безпосередньо на сайті страхових фірм.

Розрахунок вартості Зеленої карти проводиться за:

 • категорією машини;
 • терміном актуальності страховки;
 • державою, де планується переміщення водія;
 • валютним курсом на момент оформлення.

При розрахунку вартості КАСКО до уваги береться вид і марка авто, рік її випуску, число опцій, які будуть включені в страховку.

Де у Львові оформити страховку на машину?

Найпростішим і доступним варіантом автострахування для кожного вважається оформлення через інтернет. В онлайн-режимі можна провести швидке порівняння компаній, вибрати найбільш підходящий варіант за ціною, сервісом, відгуками клієнтів.

На всю процедуру оформлення знадобиться мінімум часу, а що найголовніше – не потрібно нікуди їхати, все можна зробити, не виходячи з дому.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info