Страховка авто в Івано-Франківську

foto-incurence

Види автострахування

Є 3 види страхування авто:

  • Автоцивілка – обов’язкова страховка авто, яка захищає в разі непередбачених витрат, що виникли внаслідок ДТП.
  • Каско – добровільне страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті;
  • Зелена карта – обов’язкове страхування авто для поїздки за кордон.

Страховка на машину в Івано-Франківську

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Автоцивілка

Розрахувати
icon2

Каско

Розрахувати
icon3

Зелена карта

Розрахувати

Питання, що часто задаються:

Навіщо потрібна страховка авто?
Обов’язкове страхування необхідне для відшкодування збитку майну потерпілих, а також забезпечення лікування в разі нанесення шкоди здоров’ю учасників події. А добровільне страхування направлено на компенсацію витрат по ремонту і відновленню безпосередньо транспортного засобу власника поліса.
Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що таке Зелена карта?
Зелена карта – це поліс страхування автоцивільної відповідальності, застосовується він в країнах-учасницях програми «Зелена карта», цей документ затверджений як обов’язковий при перетині кордону. Згідно страховому полісу, якщо власник «Зеленої карти» стане винуватцем ДТП на території іншої країни, компанія відшкодує збитки, завдані здоров’ю або майну третіх осіб.
Чим відрізняється КАСКО від Автоцивілки?
Автоцивілка – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є Автоцивілка?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися автоцивілкою. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На території, яких країн діє Зелена карта?
Всі країни Євросоюзу, які є учасниками альянсу, а також Ізраїль, Ірак, Іран, Марокко, Туніс, Туреччина, країни колишнього СНД.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.

 

Наземний транспорт – найбільш затребуваний серед населення Івано-Франківська, тому страхування автомобілів користується великим попитом. Розглянемо основні види автостраховок, які дозволять убезпечити власну машину, а також захистити себе від матеріальних втрат у разі аварій.

Страховка авто в Івано-Франківську: види

Автострахування в Івано-Франківську умовно можна розділити на 3 види. Найбільш затребуваний – обов’язковий поліс ОСЦПВ. Його повинні оформляти всі власники транспортних засобів. Другий вид страховок авто – Зелена карта. По дії нагадує автоцивілку, тільки вона актуальна для виїзду за межі України. КАСКО – третій вид страхування, його оформляють тільки за бажанням або наявності дорогого авто.

Страховка на авто ОСЦПВ

Поліс оформлюють всі водії (як на легкові, так і на вантажні автомобілі, причепи). Суть автоцивілки полягає в тому, що при ДТП відшкодовувати збитки постраждалим буде не винуватець, а страхова компанія. Розміри виплат досягають 130 тис. за нанесення матеріального збитку, і 260 тис. грн. – за надання шкоди здоров’ю. Якщо розмір витрат потерпілого перевищує даний ліміт, то різницю виплачує безпосередньо винуватець аварії.

Страховка авто в Івано-Франківську – Green Card

Зелена карта потрібна на кордоні при в’їзді в іноземну країну. За таким документом страхуються автомобілі, які перебувають не в Україні. Якщо відбувається аварія, то точно так само виплати будуть проводитися страховою компанією. Розміри покриття залежать від конкретної держави. Дія Зеленої карти поширюється на 48 країн. Відзначимо, що наявність ОСЦПВ не виключає оформлення «Зеленки».

Автостраховка в Івано-Франківську: КАСКО

Цей вид автострахування оформляється тільки за особистим бажанням власника машини. При його наявності машина буде застрахована від угону, ДТП, загоряння, пошкодження шахраями. Важливим є те, що в разі аварії, виплати будуть виплачені і власнику авто теж.

Скільки коштує страховка на машину в Івано-Франківську?

Вартість страхування авто індивідуальна в кожному випадку. При розрахунку ціни до уваги беруться:

  • вид страхування, термін його дії (чим менше, тим дорожче);
  • марка авто, об’єм двигуна, рік випуску та ін.;
  • стаж водіння і страхова історія водія;
  • місто, де страхується авто, рівень завантаженості доріг.

В КАСКО до уваги береться кількість страхових випадків, які будуть погашатися.

Де в Івано-Франківську оформити страховку на машину?

Купити страховку на авто в Івано-Франківську найбільш вигідно в онлайн-режимі. Такий метод абсолютно безпечний, дозволяє отримати потрібний поліс за лічені хвилини по електронній пошті. Роздруковувати не обов’язково, досить просто завантажити на гаджет.

Страховка на авто в Івано-Франківську, оформлена онлайн, ще й обійдеться трохи дешевше, ніж при відвідуванні офісу.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info