Автоцивілка в Житомирі

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Житомирі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Одним з найбільш затребуваних страхових полісів серед населення Житомира є автоцивілка. Багато в чому це пов’язано з постійно зростаючою кількістю приватного автотранспорту, а також з обов’язковою умовою страхування автоцивільної відповідальності, що закріплено спеціальним законом. У цій статті ми розповімо про прогресивний, найбільш комфортний спосіб оформлення автоцивілки.

Автоцивілка в Житомирі: основні характеристики

Суть поліса ОСЦПВ полягає в страхуванні автоцивільної відповідальності. Це передбачає страхування третіх осіб від неправомірної поведінки водія (власника поліса) на дорозі. У разі аварії по страховці винного водія проводиться відшкодування збитку постраждалій стороні. ОСЦПВ в Житомирі передбачає покриття шкоди, заподіяної життю та здоров’ю людини (наприклад, компенсація витрат на лікування та реабілітацію після аварії і т.д.), а також покриття збитків від пошкодження матеріальних цінностей (автомобіль).

Автоцивілка в Житомирі повинна бути оформлена на всі види наземного транспорту (вантажні, легкові автомобілі, а також причепи до авто). Відсутність поліса є порушенням і тягне за тобою адміністративну відповідальність.

Скільки коштує автоцивілка в Житомирі?

Вартість ОСЦПВ в Житомирі розраховується індивідуально для кожного транспортного засобу. Ціна формується під впливом застосування спеціальних, законодавчо визначених коефіцієнтів. Серед них найбільш значущі:

 • тип авто,
 • обсяг його двигуна і інші характеристики машини;
 • досвід водіння власника машини, його страхова історія (не завжди);
 • коефіцієнт населеного пункту;
 • термін дії поліса і т.д.

Для окремих категорій громадян (пільговиків) автоцивілка в Житомирі оформляється зі значною знижкою, що також враховується при формуванні остаточної вартості поліса.

Де в Житомирі оформити ОСЦПВ?

Оформити автоцивілку в Житомирі можна онлайн. Ця можливість закріплена законодавчо, а поліс має таку ж легітимність, як і паперовий варіант, куплений в офісі страхової. Оформлення електронного поліса ОСЦПВ дозволяє істотно заощадити час і гроші. Він має підвищену ступінь захисту від підробок і після оформлення протягом 5 хвилин вже відображається в базі МТСБУ.

Завдяки зручному інтерфейсу онлайн-платформ, оформлення поліса займає всього кілька хвилин. Вибравши бажану страхову компанію, потрібно лише заповнити інформаційну карту і переслати її на узгодження з менеджером страхової компанії. Після перевірки документів, яка триває близько 5 хвилин і оплати страховки, на електронну пошту висилається вже готовий поліс.

Електронний поліс можна закачати в смартфон, і він буде завжди під рукою, або роздрукувати і зберігати разом з іншими документами водія.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info