Автоцивілка в Сумах

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Сумах

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Суми – місто, що є великим транспортним вузлом України. Значна кількість наземного транспорту, концентрується на території міста, актуалізує питання про надійне його страхування. ОСЦПВ в Сумах є обов’язковим видом страхування для всіх водіїв. Згідно з чинним законодавством України, цей вид поліса призначений для страхування автоцивільної відповідальності власника транспортного засобу. Давайте розбиратися в цьому виді страховки детальніше.

Автоцивілка в Сумах: основні характеристики

ОСЦПВ – поліс, призначений для страхування фінансових ризиків водія, які виникають в разі аварії, що сталася з його вини. Автоцивілка в Сумах необхідна для компенсації збитків постраждалій стороні. За її рахунок компенсуються як матеріальні збитки, так і шкода, заподіяна життю і здоров’ю людини (компенсація ліків, послуги лікаря, а також при необхідності стаціонарне лікування в медичній установі). Автоцивілка оформлюється як на легкові, так і вантажні автомобілі, а також на причепи.

Автоцивілка в Сумах: компенсація збитку

Максимальна сума компенсації встановлена законодавчо і може підвищуватися, виходячи з економічної доцільності. Нині максимальна сума компенсації становить:

 • за матеріальний збиток становить 130 тис. грн .;
 • за шкоду, заподіяну здоров’ю та життю людини – 260 тис. грн.

У межах цих сум, виходячи із нанесеної шкоди, формується сума компенсації. Страхова компанія робить свій експертний висновок і на його основі виплачує гроші.

Скільки коштує автоцивілка в Сумах?

Вартість автоцивілки визначається, виходячи із сукупності факторів. На ціну поліса впливають:

 • марка, вік і об’єм двигуна автомобіля;
 • місце реєстрації власника та автомобіля;

Комплекс цих коефіцієнтів формує остаточну ціну поліса. Окремі категорії громадян мають право на знижку.

Де в Сумах оформити ОСЦПВ?

Оформити автоцивілку в Сумах можна в акредитованій страховій компанії. Для отримання швидкого результату можна оформити електронний поліс ОСЦПВ. Цей поліс нічим не відрізняється від паперового аналога, але його оформлення значно економить час. Купити його можна онлайн, заповнивши необхідну форму на сервісі. Заявка автоматично відправляється в обрану вами страхову компанію і після короткої перевірки документів, страхова оформляє страховку. Весь процес оформлення займає близько 5-10 хвилин. Електронний поліс приходить на пошту і його можна закачати на свій смартфон або роздрукувати і зберігати з іншими документами. Даний вид страховок набуває все більшої популярності завдяки швидкості оформлення, а також його надійності і захищеності від підробок.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info