Автоцивілка в Тернополі

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Тернополі

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

ОСЦПВ в Тернополі, як і в інших містах, є обов’язковим полісом страхування, без якого їзда на автомобілі на законних підставах неможлива. Даний документ забезпечує фінансову безпеку водієві в разі, якщо він стане винуватцем ДТП. Якщо подібне трапиться, то оплачувати всі витрати буде страхування компанія, а не водій.

Автоцивілка в Тернополі: важливі моменти

Автоцивілка в Тернополі є обов’язковим документом для кожного власника авто. Штраф за відсутність поліса – 425-850 грн. Крім того, доведеться виплатити постраждалим збитки на 130 тис. грн. на все, що стосується матеріальних витрат. На відшкодування збитків, пов’язаних зі здоров’ям, виплати становлять 260 тис. грн.

Для оформлення автоцивілки буде потрібно:

 • український паспорт, ІПН або інший документ для ідентифікації особи;
 • тех. паспорт на машину або свідоцтво, яке підтверджує реєстрацію.

Для юр. осіб знадобиться свідоцтво про заснування компанії.

Скільки коштує автоцивілка в Тернополі?

Ціна на ОСЦПВ в Тернополі коливається приблизно на одному рівні, але остаточна вартість залежить від:

 • параметрів двигуна авто (чим він більший, тим ціна страховки буде вище);
 • населеного пункту, де машина пройшла реєстрацію, оскільки в кожному місті і селі власний коефіцієнт для прорахунку;
 • терміну актуальності поліса (мінімум 2 доби, максимум 1 рік);
 • пільг, які є у певної категорії населення.

Щоб зрозуміти, скільки точно буде коштувати автоцивілка в Тернополі, можна скористатися онлайн-калькуляторами. Вони зазвичай розташовуються на сайтах компаній-страховиків.

Критерії вибору страхової компанії

Перед тим як оформити автоцивілку в Тернополі, слід ознайомитися з кількома компаніями-страховиками, порівняти їх ціни та пропозиції. При виборі СК звертають увагу на рейтинг компанії серед інших. Також враховують швидкість виплат по ОСЦПВ, відгуки (співвідношення позитивних і негативних). Додатково враховується, який відсоток збитків було відшкодовано.

Де в Тернополі оформити ОСЦПВ?

Найкращим рішенням стане оформити електронний поліс ОСЦПВ, зробивши все маніпуляції в онлайн-режимі. Це максимально вигідні умовах, яке гарантує простоту і легкість всіх маніпуляцій, економію часу, адже все можна зробити в зручному місці будинку або в офісі.

Електронний поліс швидко відправляється в базу МТСБУ, тому він відразу ж стає активним. Файл можна роздрукувати або завантажити на смартфон.

Купити страховку онлайн в Тернополі зможе кожен водій, який хоче їздити, не порушуючи закон. Це дуже зручно і просто.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info