Автоцивілка в Чернівцях

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Чернівцях

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Чернівці – одне з найкрасивіших міст України, розташоване на південному заході країни. Місто динамічно розвивається і з кожним роком на його дорогах з’являється все більша кількість автомобілів. Збільшення кількості автотранспорту актуалізує питання про пошук надійної страхової компанії для оформлення автоцивілки. У цій статті ми опишемо основні характеристики ОСЦПВ, розповімо про швидкий й надійний спосіб оформити договір страхування.

Автоцивілка в Чернівцях: основні характеристики

Автоцивілка – найбільш поширений вид страхування автомобілів. Дана страховка є обов’язковою і повинна бути оформлена для будь-якого транспортного засобу, який виїжджає на проїжджу частину. Автоцивілка в Чернівцях оформляється не тільки на легкові, вантажні машини, а й на причепи, які також прирівняні до транспортних засобів.

Поліс страхує автогромадянську відповідальність водія. У разі аварії сторона, яка постраждала, отримує відшкодування за чинним полісом винного в ДТП водія. У свою чергу винуватець аварії не отримує по страховому полісу ніякої компенсації. Якщо ж у винуватця не виявилося чинного поліса ОСЦПВ, компенсувати збитки потерпілим він зобов’язаний за свій рахунок, при цьому він повинен заплатити штраф за відсутність страховки.

ОСЦПВ в Чернівцях має встановлені максимальні межі по виплатах. Вони складають:

 • до 130 тис. грн. при компенсації матеріальних збитків (лагодження автомобіля або іншого майна);
 • до 260 тис. грн. для компенсації збитку, нанесеного здоров’ю та життю людини.

В рамках даних сум, після проведення експертизи і встановлення ступеня пошкоджень, страхова компанія виплачує компенсацію. Відзначимо, що максимальні суми періодично актуалізуються (підвищуються), виходячи з економічної доцільності.

Скільки коштує автоцивілка в Чернівцях?

Вартість ОСЦПВ в Чернівцях формується, виходячи з безлічі чинників, і для кожної машини вона буде різною. На ціну поліса впливають:

 • термін його дії;
 • об’єм двигуна транспорту;
 • тип, а також марка машини, її вік.

Крім цього може враховуватися також страхова історія водія, його стаж водіння. Добробут в Чернівцях також враховує коефіцієнт міста. Кожен населений пункт має свій коефіцієнт, який береться до уваги при формуванні вартості поліса. Страховка для автомобілів, зареєстрованих в місті, коштує дорожче, ніж в невеликих населених пунктах. Це пов’язано з підвищеними ризиками, провокується великим потоком автомобілів на дорогах.

Де в Чернівцях оформити ОСЦПВ?

Нині більшість сервісів, в тому числі і страхування, перейшло в електронний формат. Це зручно, надійно і займає значно менше часу. Купити автоцивілку в Чернівцях можна, не виходячи з дому, скориставшись онлайн сервісом. Електронний поліс ОСЦПВ має таку ж легітимність, як і паперовий варіант, виданий в офісі страхової компанії.

Купити його можна протягом декількох хвилин, заповнивши онлайн форму. Готовий поліс пересилається вам на електронну пошту. Його можна зберігати в смартфоні або роздрукувати і зберігати з іншими водійськими документами. Даний поліс має підвищений ступінь захисту від підробки, після оформлення відразу з’являється в базі МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info