Автоцивілка в Луганську

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Луганську

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Будь-який автолюбитель знає, що автоцивілка – не тільки необхідний захід фінансового захисту великих фінансових витрат при ДТП, а й обов’язковий документ, за відсутність якого накладається штраф. Автоцивілка в Луганську гарантує відшкодування збитку постраждалим в результаті зіткнення з участю власника поліса.

Особливості ОСЦПВ в Луганську

Страховка ОСЦПВ в більшості аспектів по типу страхових випадків, необхідного пакета документів і навіть вартості контролюється державою. Зокрема визначено мінімальні ліміти з виплат:

 • 130 тис. грн. при пошкодженні майна;
 • 260 тис. грн. при нанесенні каліцтв, необхідності лікування або смерті потерпілих.

Відповідальні автолюбителі, а також початківці водії часто цікавляться «посиленою» версією поліса. Вигідною така автоцивілка є в тому випадку, коли потерпілі вимагають великих компенсацій. За невелику доплату деякі страхові компанії готові збільшити ліміти. В іншому випадку, винуватець ДТП виплачує різницю зі своєї кишені.

Для оформлення в Луганську буде потрібно певний пакет документів:

 • свідоцтво про реєстрацію машини (техпаспорт);
 • паспорт і код ІПН громадянина;
 • водійське посвідчення.

У разі, коли за законом страхувальнику покладені пільги, то він зобов’язаний подати і підтверджують даний факт документи.

Оформити ОСЦПВ в Луганську може як безпосередній власник машини, так і водії, що законно мають право керувати даним ТЗ. При цьому повторні поліси при наявності вже зареєстрованого документа в МТСБУ вважаються нікчемними і не приймаються до розгляду, не будучи підставою для виплат.

Скільки коштує автоцивілка в Луганську

Автоцивілка в Луганську підв`язана до деяких особливостей підрахунків страховими компаніями своїх ризиків. Зокрема, чим більше населений пункт і неприємніше статистика за ДТП, тим і ціна вища. Іншими факторами стають особливості самої компанії-страховика. Великий потік клієнтів дає можливість великим гравцям ринку трохи знижувати ставки. Але в цілому ОСЦПВ в Луганську буде коштувати приблизно стільки ж, як і в іншому великому місті.

Де в Луганську оформити ОСЦПВ?

Значно знизити витрати на придбання та навіть час на оформлення допоможе професійна онлайн платформа з можливістю купити електронний поліс ОСАГО.

Перевагами такого методу є:

 • абсолютна законність документа в електронному варіанті при наданні зацікавленим особам;
 • легкість доступу і зручність інтерфейсу з можливістю порівняння пропозицій від перевірених страхових компаній;
 • моментальна реєстрація в системі МТСБУ і отримання поліса на електронну скриньку.

Раніше автоцивілка в Луганську передбачала наявність паперового варіанту поліса. Зараз же досить зберегти файл PDF формату на телефоні або іншому гаджеті, що буде зручний водієві.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info