Автоцивілка в Ужгороді

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Ужгороді

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

 

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Ужгород – одне з найкрасивіших міст України, адміністративний центр Закарпатської області. Завдяки близькості до кордону, він є великим транспортним вузлом, а його вулиці затоплені транспортом. Жвавості руху надає також великий потік туристів, які щорічно приїжджають помилуватися старовинними замками та іншими пам’ятками, які у великій кількості зосереджені на території міста. Безперервно збільшується потік транспорту, що актуалізує питання про надійне страхування свого автомобіля, зокрема страхування автоцивільної відповідальності.

Автоцивілка в Ужгороді: основні характеристики

Автоцивілкою називають страховку автоцивільної відповідальності, яка є обов’язковим видом страхування для всіх власників автомобілів. Суть поліса полягає в страхуванні ризиків нанесення шкоди третім особам при водінні машини. У разі аварії, що сталася з вини застрахованого автоцивілкою водія, компенсацію за його полісом отримують постраждалі від його дій учасники дорожнього руху.

ОСЦПВ в Ужгороді призначається для компенсації, як матеріального збитку, так і збитку, нанесеного здоров’ю та життю людини. Сума компенсації визначається страховою компанією в рамках визначених державою максимальних виплат по ОСЦПВ (матеріальні збитки – до 130 тис. грн., збитки завдані здоров’ю і життю людини – до 260 тис. грн.).

Автоцивілка в Ужгороді: документи для оформлення

Для оформлення страховки необхідний такий перелік документів:

 • паспорт та ідентифікаційний код громадянина України;
 • документи на машину (техпаспорт і реєстрація);
 • водійські права;
 • документи, що свідчать про наявність пільг у водія.

Автоцивілка в Ужгороді оформляється на легкові та вантажні автомобілі, а також на причепи, інші види наземного транспорту.

Скільки коштує автоцивілка в Ужгороді

Вартість ОСЦПВ в Ужгороді формується індивідуально для кожного поліса і залежить від таких основних чинників:

 • технічні характеристики авто;
 • стаж водія і його страхова історія;
 • коефіцієнт міста і т.д.

Остаточну ціну поліса можна дізнатися, скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайтах страхових компаній.

Де в Ужгороді оформити ОСЦПВ?

Оформити автоцивілку в Ужгороді можна, скориставшись онлайн платформою. Електронний поліс ОСЦПВ має ряд незаперечних переваг:

 • швидке оформлення, яка займає близько 10 хвилин;
 • абсолютна легітимність і надійний захист від підробок;
 • зручне зберігання (можна закачати на свій смартфон і поліс завжди буде під рукою).

Купити поліс, можна не виходячи з дому. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму. Після звірки документів, готовий поліс висилається на електронну пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info