Автоцивілка в Черкасах

foto-incurence

Що таке електронний страховий поліс Автоцивілка?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.
Має аналогічну юридичну силу.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Миттєва реєстрація у базі МТСБУ;
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Купити автоцивілку за кращою ціною в Черкасах

Порівнюйте ціни і умови провідних страхових компаній і економте до 500 грн

icon1

Введіть параметри транспортного засобу

icon2

Отримайте вигідні пропозиції від страхових компаній

icon3

Оплатіть поліс картою і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке електронний поліс ОСАГО?
Це страховий поліс, який має електронний формат і висилається страхувальнику на електронну пошту. На відміну від традиційних полісів страхування, він має ряд незаперечних переваг. Вже через п’ять хвилин після оформлення даний поліс відображається в базі МТСБУ. Його не потрібно роздруковувати, а можна просто зберігати в електронному вигляді в своєму смартфоні. При необхідності представники поліції з легкістю можуть перевірити його по базі, упевнившись в достовірності.
Як оформити поліс ОСАГО?
Для оформлення поліса буде потрібно всього кілька хвилин. На сайті компанії слід заповнити дані по автомобілю, а також вибрати бажану страхову компанію. Заповнивши коректно всю необхідну інформацію і сплативши поліс страхування, вже через п’ять хвилин він буде у Вас на електронній пошті, а також буде відображатися в базі МТСБУ.
Що таке пряме врегулювання?
У разі аварії, де обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди мають страховки, що включають в себе опцію прямого страхування, постраждала сторона має право звертатися за компенсацією матеріальної шкоди безпосередньо в свою страхову компанію. В інших випадках, постраждала в аварії сторона звертається з претензіями про відшкодування до страховика з боку винного в ДТП .
Як я зможу пред'явити поліції страховий поліс ОСАГО?
Електронний поліс закачується на смартфон. При необхідності надання поліції, його можна показати з екрану телефону. Поліцейські на своїх планшетах, за номером страховки або за номерними знаками автомобіля, перевіряють дійсність поліса в базі МТСБУ.
За кермом їздить кілька членів сім'ї, чи поширюється страховка на них?
Поліс страхування поширюється на всіх громадян, які керують застрахованим автомобілем.
Який розмір страхової суми?
Виплата страхових сум залежить від виду і ступеня отриманого збитку. Так, поліс ОСАГО покриває шкоду, заподіяну життю і здоров’ю людини в сумі до 260 тис. грн. Сума покриття збитків майну становить до 130 тис. грн. У разі дій по Євро протоколу – до 50 тис. грн.
Що таке франшиза?
Франшиза є чітко фіксованою сумою відшкодування збитків, що виплачується безпосередньо водієм автомобіля, який потрапив в ДТП. Оформляючи страховий поліс, слід враховувати, що, чим менше сума франшизи, тим страховка буде дорожчою.
Документи, необхідні для оформлення Автоцивілки
Оформляючи страховий поліс, необхідно мати такі документи:
 1. Документ, що підтверджує постановку на облік і його приналежність власнику;
 2. Посвідчення особи (водійське посвідчення, паспорт громадянина);
 3. Для пільгових категорій населення, необхідно також надати підтверджуючі пільгу документи;
 4. Ідентифікаційний код.

 

Хто має право на знижку при оформленні ОСЦПВ?
При оформленні страхового поліса мають право на знижку пільгові категорії населення, а саме: пенсіонери, представники I і II групи інвалідності, учасники війни та бойових дій (АТО), інваліди війни, чорнобильці. Для отримання знижки потрібно представити підтверджуючі документи, приналежності до пільгової категорії. Також автомобіль повинен знаходитися у власності пільговика, і обсяг його двигуна не повинен перевищувати 2500 куб.см. Поліс поширюється тільки на випадки, коли транспортним засобом керує особисто людина, що володіє даними пільгами.

Черкаси – адміністративний центр України, відомий за свій внесок у формування козацтва. У місті проживає до 300 тис. чоловік, що спільно з локацією і детермінує завантаження транспортних артерій.

Автоцивілка в Черкасах

ОСЦПВ – обов’язковий вид страховки, що дозволяє захистити інтереси учасників руху в разі ДТП. Автоцивілка зокрема гарантує відшкодування:

 • витрат при пошкодженні майна в розмірі до 130 тис. грн. кожному потерпілому;
 • збитку при нанесенні шкоди життю і здоров’ю людей в розмірі до 260 тис. грн.

Ліміти виплат встановлені законодавчо. Але відповідальні автолюбителі, які розуміють, що витрати можуть перевищувати ці суми, користуються додатковою послугою із «посилення» лімітів за невелику плату. Сенс в тому, що якщо збиток перевищує дані ліміти, то решту суми постраждалі мають право затребувати в судовому порядку (при відмові безпосереднього винуватця). Захистити себе від непомірних витрат, таким чином, досить резонно.

Однак автоцивілка в Черкасах захищає в першу чергу інтереси потерпілих, яких не позбавлять законних прав на відновлення майна, лікування. За відсутність поліса передбачений штраф.

Як оформити ОСЦПВ в Черкасах?

Автоцивілка оформлюється при наявності мінімуму документів. При цьому подати заявку може як безпосередньо власник ТЗ, так і водії, які мають законне право керувати даним авто. Але чинним буде визнаний тільки перший оформлений поліс, а в разі повторного оформлення на один і той же ТЗ, така автоцивілка в Черкасах буде визнана нікчемною (яка не має законної дії). Тому дуже важливо вказати всіх водіїв, що будуть користуватися машиною, інакше не зазначені громадяни будуть платити штраф і відшкодувати збитки за рахунок власних коштів.

Отже, при подачі заявки на поліс будуть потрібні:

 • паспортні дані та ІПН страхувальника (всіх інших водіїв і власника ТЗ);
 • водійське посвідчення (всіх водіїв і власника);
 • свідоцтво про реєстрацію авто (талон тех. огляду найближчим часом також буде частиною даного списку, він рекомендований для машин старше 3 років).

Є категорія громадян, що мають право на знижки при оформленні автоцивілки Черкасах (наприклад, інваліди). У такому випадку також додаються документи, що підтверджують право на знижку.

Скільки коштує автоцивілка в Черкасах?

Ціна поліса залежить від моделі і марки авто, року його випуску і коефіцієнта прибутковості самої страхової компанії. Великі і надійні гравці ринку страхових послуг готові запропонувати найбільш прийнятні розцінки.

На спеціалізованих онлайн-платформах можна прорахувати орієнтовну вартість і зробити правильний, економічно вигідний вибір.

Де в Черкасах оформити ОСЦПВ?

Купити електронний поліс ОСЦПВ – практичне рішення, що дозволяє оформити автоцивілку в Черкасах, не виходячи з дому за кілька хвилин. До того ж перевагою такого придбання стане:

 • можливість детально ознайомитися з усіма тонкощами договору;
 • оцінити страховика за зручністю сервісу і надійністю (статистика виплат за попередній період, кількість клієнтів і ін. дані);
 • моментально отримати поліс на свою електронну пошту і зберігати його на гаджетах або роздрукувати в потрібній кількості.

Після оформлення поліса, він автоматично реєструється в базі МТСБУ.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info